25/2-26/2 sobota - neděle MAITREA

V PROUDU EMOCÍ - Cesta ke svobodnému prožívání

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Být naživu znamená cítit hluboce. Dovolit proudu emocí projít skrze myšlení bez omezování a korigování. Potkejte se se svým „pocitovým“ zvířetem, které žije hluboko uvnitř vás. S jeho pomocí naleznete nové možnosti vašeho vztahu s emocemi a začnete prožívat své bytí v plné síle!
  • Datum: 25.2.2017-26.2.2017
  • Čas: So: 9-18, ne: 9-17 hod. (s přestávkou na oběd)
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 3 500 při platbě do 10.2. (později 3 700 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Emoce jsou energií života, která se chce hýbat, expandovat a proměňovat.

Naše mysl se naučila kontrolovat určité emoce, abychom uspokojili potřeby jiných lidí. Pokud si například otec vezme výlučné právo na vyjádření svého hněvu, pak dítě svůj vlastní hněv ukryje hluboko v sobě, aby tak mohlo zůstat součástí rodiny.

Na druhou stranu se ale chováme úplně jinak, když se objeví příjemné emoce jako je radost nebo láska. Pak si naše mysl přeje, aby tento pocit trval navždy.

Jakmile začnou tyto příjemné pocity uvadat, snažíme se je zoufale zachytit, jako bychom měli strach, že bez nich nebudeme plně naživu.

Být naživu totiž znamená cítit hluboce a dovolit tomu neustálému proudu emocí projít skrze naše myšlení bez neustálého omezování a korigování.

Na tomto workshopu hlubinné imaginace se potkáte se svým „pocitovým“ zvířetem, které žije uvnitř vás. S jeho pomocí budete objevovat skrytá zákoutí a nové možnosti vašeho vztahu s emocemi.

Díky kontaktu s vnitřním zvířetem se budete umět propojit s opuštěnými částmi vašeho Já. Když si dovolíte připustit své emoce a pocity a dáte jim prostor, začnete opět prožívat hloubku svého bytí v plné síle.

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny. Určeno pro muže i ženy.

O lektorovi

  • Raffaella Mayana Romieri

    Když jsem se v roce 2001 poprvé setkala s metodou hluboké imaginace, netušila jsem ještě, že tak významně změní můj život. Jsem certifikovaným průvodcem hlubinné imaginace a práce s vnitřními zvířaty Osobní Totem (Personal Totem ...

    více informací o lektorovi