31/3-22/4 sobota - neděle Lázně Teplice nad Bečvou

Thajská masáž, víkendový kurz na Moravě

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tato zdraví velmi prospěšná procedura vycházející ze starobylé moudrosti jógy, áyurvédy i tradiční čínské medicíny napomáhá obnovit fyzickou i psychickou vitalitu a celkové uvolnění. Účastníci kurzu se naučí poskytnout kvalitní masáž s hlubokým a dlouhodobým účinkem. Pro účast na kurzu není potřeba předchozí masérské ani zdravotnické vzdělání.
  • Datum: 31.3.2012-22.4.2012
  • Čas: začátek 31.3.2012 v 9 h
  • Místo: Lázně Teplice nad Bečvou - Vila Štern, č.p. 67, 753 01 Hranice
  • Cena: 6 400 Kč (záloha 3 200 Kč)
  • Kontakt: Vladislav Horecký, 604 200 471

Rozsah výuky 48 hodin.

Časový harmonogram:
31.3-1.4.
21.-22.4.
12.-13.5.
vždy 9 - 13 h // 14 - 18 h

Počet míst je omezen - maximálně 8 účastníků

Thajská masáž v tradičním pojetí (thajsky nazývaná Nuad Phaen Boran - starobylá léčebná masáž) je důmyslnou kombinací důkladného uvolnění svalstva a kloubů s aktivací energetických drah a akupresurních bodů. Dochází při ní k odstranění únavy, blokád, uvolnění bolesti, ztuhlosti kloubů a zvyšuje pohyblivost těla. Napomáhá výraznému prokrvení všech tkání, vylučování toxinů i povzbuzení imunitního systému a činnosti vnitřních orgánů. Posiluje nervový systém, uvolňuje stres a obnovuje pocity zdraví a pohody.
Masáž se provádí v lehkém a pohodlném oblečení na měkké podložce na zemi.

Vaše místo na kurzu bude rezervováno v pořadí dle data zaplacení zálohy ve výši 3 200 Kč na číslo účtu 94258052/5500. Jako variabilni symbol uveďte Vaše telefonní číslo a do zprávy pro příjemce Vaše jméno. Zbývající částku uhraďte prosím převodem na uvedený účet nejpozději 5 dnů před zahájením kurzu, případně hotově v den zahájení kurzu.

Vezměte si volný pohodlný oděv na převlečení (nejlépe z přírodních materiálů - bavlna, len..) a psací potřeby. Scripta dostanete při zahájení a certifikát při ukončení kurzu. V objektu je k dispozici kuchyňka, v blízkosti je několik restauraci a také možnost ubytování v přilehlých penzionech či lázeňských domech:
www.ltnb.cz
Penzion Jiřinka - http://www.ubytovani.wagnerovi.com/
Vila Rozmarýn - tel: 608 756 638
http://ostravanka.penzion.com/
http://www.penziondiana.cz/
Po dohodě omezená možnost přespání ve vlastním spacím pytli v místě konání kurzu.

O lektorovi

  • Vladislav Horecký

    Věnuje se především Thajské masáži. Dle potřeby ji doplňuje dalšími terapeutickými technikami vycházejícími z tradičních východních nauk a holistického přístupu ke zdraví člověka. Umění thajské masáže se začal učit u ...

    více informací o lektorovi