11/1 středa MAITREA

TĚLO A EMOCE – Dopolední ochutnávka

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Vyzkoušíme si, jak naše tělo reaguje na primární zvuk a primární pohyb, a tím regenerujeme náš nervový systém. Zkontaktujeme se s rytmem našeho srdce a našeho dechu. A skrze práci s elementem vody, si opečujeme také naše ledviny a nadledvinky, které jsou dnešním způsobem života velice vyčerpané.
  • Datum: 11.1.2017
  • Čas: 11.15-13.15 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 250 Kč při platbě do 2.1. (později 290 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Ledviny podle tradiční čínské medicíny uchovávájí naši životní sílu zděděnou po předcích a symbolizují naše období prenatálu. Ledviny jsou zodpovědné za homeostázu v našem organismu - rovnováhou tělesných tekutin - a tímto také naši emoční harmonii (strach vs. láska, nové vs. staré). Naladění se na své ledviny může přinést velice něžný zážitek.

Na ukázkovou hodinu navazuje 9-dílný cyklus pravidelných středečních setkání od 25.1. do 29.3.2017. Tento kurz není náhradou terapie, ale cílem je, abychom navázali kontakt a komunikaci s vlastním učitelem, kterým naše tělo může být. Kurz je protiváhou uspěchané a na výkon zaměřené dnešní době, přináší klid, introspekci v potěšení sama ze sebe a pracuje s vnitřními regeneračními silami.

V dnešní době jsme často ztratili kontakt sami se sebou, se svým tělem a mnohdy si nedovolíme prožívat naše emoce. Emoce jsou ale darem, umíme-li s nimi pracovat a máme-li kontakt se svým tělem, které je tvořeno emocemi ať už prožitými nebo zakázanými. Jednoduchými technikami, někdy až skoro "homeopaticky" (voda = emoce), se přiblížíme ke svému bytí, ke svému středu a budeme znovu naslouchat svému vnitřnímu vedení.

Je těžké uchopit do slov pocity bezpečí, láskyplné vedení a hluboké prožitky v Míšiných kurzech. Měla jsem to štěstí, že jsem se s Míšou potkala, moje tělo v té době plakalo, bolelo a já si připadala oddělená. Stále mě nepřestává udivovat moudrost těla a jemnost technik, které jsou zázračně léčivé. Těším se na další lekce s Míšou a děkuji za vše, co nám předává. S láskou Katka Vltavská (2 kurzy)

Co s sebou: pohodlné oblečení, které se dá vrstvit (v případě tepla či chladu). Lahev s vodou.

O lektorovi