17/7-20/7 pátek - pondělí Shangri La OMC

Tantra

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tento prodloužený víkend vás zve k prozkoumávání naší energie, těla a prožívání. Probouzení smyslů k plnějšímu vnímání, otevírání srdce, uvolňování svého těla a odvážné vykročení ze struktur mysli dodává člověku pocit osvobození, přijetí, lásky a vědomí.
  • Datum: 17.7.2015-20.7.2015
  • Čas:
  • Místo: Shangri La OMC, Lažany 49, 36452 Žlutice
  • Cena: 4350 Kč včetně celodenní vegetariánské stravy a ubytování
  • Kontakt: 353395310

Tantra je cestou přímého prožitku. Neučí žádná dogmata jen zve na své cestě k objevování přehlížených míst na naší mapě života. Bezpečný prostor naplněný láskou a posvátností nás jemně zve k vykročení z naší pohodlnosti do neznámých či dokonce zapovězených oblastí našeho bytí. Probouzení smyslů k plnějšímu vnímání, otevírání srdce, uvolňování svého těla a odvážné vykročení ze struktur mysli dodává člověku pocit osvobození, přijetí, lásky a vědomí.

Budeme cvičit každý samostatně, což nám umožní vnímat a rozvíjet sami sebe, svoji energii, svůj vnitřní prostor. Budeme se také vzájemně potkávat a cvičit v páru, což představuje léčivý prostor k nahlédnutí do zrcadla, k uvědomění si toho, co vychází ze mě ven, k otevření se většímu celku než jsem já sám vedoucí ke splynutí v rozšířeném vědomí.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi