13/6-16/6 čtvrtek - neděle Shangri La Osho Meditační ...

Tantra

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Tato skupina je pro všechny, kteří se chtějí spojit se svou energií a pocítit posvátnost životní sexuální energie v nás. Tantra je cesta pro každého, kdo se chce více otevřít životu a kdo má zájem o rozvoj vlastní osobnosti v oblasti energie, vědomí, tvořivosti a sexuality.
  • Datum: 13.6.2013-16.6.2013
  • Čas: 17 - 14 hod
  • Místo: Shangri La Osho Meditační Centrum
  • Cena: 4 250,-
  • Kontakt: 353 395 310 (9.00 - 17.00)

Tato skupina je pro všechny, kteří se chtějí spojit se svou energií a pocítit posvátnost životní sexuální energie v nás. Použijeme tři klíče k energii - hlas, dech a pohyb, abychom se dostali do kontaktu s naším tělem, tak aby se uvolnilo a otevřelo se proudu naší živosti a my si mohli opět vychutnávat svou přirozenost, plynutí a radost z bytí ve svém těle, teď a tady. Posilněni svou přirozeností se pak potkávat jako muž a žena, se vzájemnou úctou a otevřeností v srdci.

Tento workshop vás povede k uvědomění si a prožití dvou základních principů, které podle tantry vytváří veškerý život a vše kolem nás: energie a vědomí. Energie reprezentuje ženský božský princip - shakti , vědomí reprezentuje mužský božský aspekt – shivu. Oba tyto póly máme v sobě a podíváme se jak se mezi sebou potkávají a jaký prostor v nás mají pro společné tvoření.

Tantra říká, že námi proudí jedna jediná životní energie – energie naší božskosti, naší živosti. Za pomoci našeho vědomí pak této energii dáváme různé podoby – formy. Podíváme se nato, zda tato základní energie námi může opravdu proudit, zda ji dovolujeme vstupovat do různých forem, a zda si dovolujeme tyto formy sdílet s ostatními. Budeme vnímat a uvědomovat si do jaké míry jsme svobodní ohledně naší energie, a do jaké míry nás ovládají naše stará podmínění a naprogramování.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi