19/9 pondělí MAITREA

TANEC ŽENSKÉ ESENCE - TANEC CYKLICKÉ ŽENY

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Zvu tě na další večer, ve kterém se propojíš se svým vnitřním světem. V prožitkovém spontánním tanci prozkoumáš svět své vnitřní cyklické ženy. Přijď jí roztančit, prožít, prozkoumat, procítit a víc pochopit všechny fáze, kterými během svého měsíčního cyklu prochází.
  • Datum: 19.9.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 9.9. (později 390 Kč)
  • Kontakt: Silvia Henniger, 773655872

Pod vlivem Luny se žena ve svém měsíčním cyklu neustále proměňuje. Čtyři fáze cyklu, kterými žena v průběhu měsíce prochází, mají vliv a mění její emoční, duševní i myšlenkový svět, její potřeby, aktivity, sny, touhy i možnosti seberealizace.
Každá fáze přináší ženě jiné dary a kvality, se kterými se můžeš i ty jako žena ve svém dnešním tanci propojit a používat je ke svému osobnímu rozvoji, k pochopení sebe, svého cyklu, svého ženství, ženské síly, jako i k pochopení možností své seberealizace v jednotlivých obdobích cyklu.

V tanci cyklické ženy budeš dnes procházet jednotlivými fázemi měsíčního cyklu ženy, naučíš se jim víc porozumět, používat je a čerpat z nich i dál ve svém životě.
Průvodce večerem ti budou jako vždy na mých akcích také krátké meditační vstupy k tématu večera, sdílení a bezpečný prostor, ve kterém se můžeš uvolnit a odevzdat svému vnitřnímu světu a roztančit dnešní téma.

Tanec přináší radost a uvolnění. Je jedním z klíčů, který otevírá cestu k našim vnitřním světům, k emocím, které si nedovolíme žit naplno, k osvobození naši spoutané životní energie.
Tanec je zdrojem energie, radosti, uvolnění, také k pochopení a procítění sebe i procesů, které v nás žijí

Co si odneseš dnes večer?
Uvolnění, radost, radost z pohybu, propojení se sebou, i s kvality, sílou a dary všech fází měsíčného cyklu ženy, které budeme spolu prozkoumávat a s kterými se můžeš naplno propojit ve svém tanci.

Těším se na Tebe .

O lektorovi

  • Silvia Henniger

    Ing. Silvia Henniger žije a pracuje v Praze. Působí jako lektor a poradce pro osobní rozvoj, intimní život a partnerské vztahy. Její práce zahrnuje témata : láska, vztahy, partnerství, nezdravé emoce, postoje k sobě, ke světu, životu, ...

    více informací o lektorovi