24/2-26/2 pátek - neděle MAITREA

TANČÍM VĚDOMĚ - Intenzivní seminář s tancem 5 rytmů

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Víkend tance, inspirace, sdílení a hravosti, kdy nám pružnost, pohyblivost a síla našeho těla umožní aktivovat náš vrozený životní potenciál. Objev svobodu a radost skrze vědomý pohyb svého těla !!!
  • Datum: 24.2.2017-26.2.2017
  • Čas: PÁ: 18.30-21.30 hod., SO: 11-18 hod., NE:11-17 hod.
  • Místo: DDM Praha 3, Ulita Na Balkáně 17a, Praha
  • Cena: 3 900 Kč při platbě předem do 17.2. (později 4 200 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

V tomto work(play)shopu budeme vyživovat a vnímat tyto vztahy a propojení. Přitažlivost, dech a rovnováha, ty všechny vyživují naši přítomnost a naše spojení s přítomným okamžikem. Budeme zkoumat inteligenci našeho těla a naši představivost pomocí hry. A objevíme, jak je všechny integrovat a přinést do světa a do našich každodenních životů.

Mapa 5 rytmů vychází z nádechu. Při dýchání prožíváme sami sebe a prostor ve svém nitru. Dechem tvarujeme proud naší životní síly. S rozpínáním našeho vědomí cítíme energii a materii svého těla. Cítíme gravitaci, přitažlivost, to, jak nás táhne k zemi. Cítíme energii země, jak se vrací do našich chodidel. Odtud vycházíme a tančíme určitý rytmus.

S Erikem máme jedinečnou šanci zkoumat náš tanec nejen pohledem intuitivního tanečníka, ale i zkušeného terapeuta pro práci s tělem. Jako nadšený student AnatomyTrains nám napomůže povšimnout si našich obvyklých vzorců pohybu a vytvoří prostor pro jejich změnu.

„Moc se těším na to, že s vámi budu sdílet vše, co jsem se naučil během svých třiceti let praxe a výuky tance, z kontaktu s množstvím těl, se kterými jsem se setkal při své práci s tělem. A také to, co jsem se naučil na své vlastní osobní cestě transformace ve svém vlastním těle!“

“Erik je vynikající, citlivý, erudovaný a inspirovaný léčitel. Jeho ruce umí hluboce naslouchat a tělo vidí s láskyplnou, něžnou pravdou."
Gabrielle Roth

“Pracovat s Erikovou jedinečnou kombinací pohybu, bdělosti a dechu bylo transformující a opravdu mi to pomohlo pojmenovat vzorce v mém těle a znovu nastolit rovnováhu mého postoje, mé pozice při chůzi a mého dechu. Začal jsem být schopen čerpat ze síly v mém nitru - nejdříve ji cítit, poté ji vyjádřit a nakonec ji použít pro podnícení činností v mém životě. Jsem vděčný i za emoční uvolnění, která přichází přirozeně, když jsem veden k tomu, abych jemně, hravě a láskyplně věnoval pozornost vzorcům, bolestem a potřebám svého těla."
S.M.B. Artist

O lektorovi

  • Erik Iversen

    Erik je moudrý, kreativní průvodce praxí přítomnosti a hry ukotvené v těle. Je mezinárodně uznávaným učitelem pohybové meditační praxe Tance 5 rytmů. Svůj výcvik v Tanci 5 rytmů dokončil u jeho zakladatelky Gabrielle Roth v ...

    více informací o lektorovi