17/12-18/12 středa - čtvrtek MAITREA

Supervize pro všechny

Pozor tato akce již proběhla v roce 2008. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konstelační supervize včetně řešení osobního rozvoje účastníka, spirituálního pokroku a existencialistické otázky "proč vůbec pomáhám" a "jak vlastně pomáhám".
  • Datum: 17.12.2008-18.12.2008
  • Čas: 9,30 - 18,00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 2.200,- Kč

Pravděpodobně každý, kdo pracuje s lidmi, ví, jak je důležité, stát se čas od času zase "menší". Mít možnost, podívat se na svoji práci, na své problémy a častěji se opakující "vzorce" ve styku s klienty. Ale i osobní problémy a další rozvoj, nebo "zapeklité" případy s klienty lze úspěšně řešit tak, že "veliký" terapeut se maličko zmenší, stane se klientem v supervizi a tím dovolí potřebným informacím, aby se k němu dostaly.

V tomto semináři nejde pouze o „supervizní případy“ z praxe, ale i o řešení otázek vlastního rozvoje, spirituálního pokroku, o existencialistické otázky „proč vůbec?“ a „jak vlastně“? Že tyto otázky často zabíhají do privátního života a tím i do rodinného systému je každému zřejmé. Supervize technikou systemických nebo rodinných konstelací se ukazuje jako účinná pomoc v orientaci současného profesního stavu a výhledů do budoucnosti a dále jako cesta rozvoje osobnosti a dalšího spirituálního vývoje.

O lektorovi