29/4 úterý MAITREA

12 kroků na cestě (s)tvoření - nová vývojová spirála v praxi

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Společně si projdeme novou vývojovou spirálu, která se otevírá u příležitosti Zatmění Slunce v tento mimořádný den. Zjistíte, kde se ve svém životě, projektu nebo tvůrčím procesu nacházíte a jaký krok je právě před vámi. Možná budete překvapeni, jak daleko jste došli. Získáte přehlednou mapu STVOŘENÍ a impulz pokračovat dále na své cestě.
  • Datum: 29.4.2014
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč platba na místě
  • Kontakt: Daniela Viplerová, 604 277 510

Zvu Vás k setkání 29. dubna v den novoluní a zároveň Zatmění Slunce v Býku, kdy se Země opět posouvá na své vývojové spirále o stupeň výše.

Zatmění Slunce bývalo kdysi spojováno s předzvěstí těžkých časů. Kvantová Astrologie® vnímá tento úkaz, ke kterému dochází zhruba 2-3 do roka, spíše jako příležitost / výzvu ke kolektivnímu i osobnímu RE-STARTU a následnému UP-GRADU našeho vědomí.

Celý duben a zvláště Velikonoce, které jsou svátkem proměny a vzkříšení, odložení starého a přijetí nového - nás připravuje na tuto osobní i globální změnu. Proto jsem v dubnu připravila sérii praktických workshopů Kvantové Astroterapie, které nás v tom podpoří.

Během tohoto večera si vysvětlíme přirozené cykly a zákonitosti Univerza založené na čísle 12, které je základem tohoto Vesmíru. Na tom se shodnou mnohé starodávné a moderní nauky – astrologie, posvátná geometrie, matematika, fyzika i hudba – které od věků zkoumají jeho podstatu ve věčné spirále EXISTENCE A EVOLUCE.

Necháme se tedy inspirovat touto moudrostí a společně si zažijeme/projdeme tuto novou spirálu TVOŘENÍ, na kterou se v tento den naladíme.

Pokud totiž pochopíme a sami budeme následovat přirozené cykly, jichž jsme součástí – náš život i veškeré naše S-TVOŘENÍ poplyne s podporou, v souladu s celkem a získá skutečný smysl, význam a trvalou hodnotu.

O lektorovi

  • Daniela Viplerová

    Autorka systému Kvantová astrologie®, který vytvořila na základě 20-ti letého studia astrologie mnoha směrů, vlastního 8-letého výzkumu pomocí různých systemicko-konstelačních metod a ověřením v klientské konzultační praxi. Je ...

    více informací o lektorovi