Přejít na navigaci


Strom života - Koruna

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Pátek 22.4. 2011 - Pondělí 25.4. 2011
Cesta, která sleduje Systém stromu života (kořeny, kmen, větve, koruna). Je to intenzivní práce v ústraní, v přírodě, kde pomocí šamanských praktik procházíme procesem osvobození sebe sama, vydáváme se cestou své duše.
 

Rezervujte si místo včas

Místo: Babčice u Tábora
Čas: pátek 22.4. večer - pondělí 25.2. do 14:00
Cena: 4000 Kč (včetně ubytování a stravování) pokud bude uhrazena do 22. března. Po tomto datu je cena 4400 Kč
Kontakt: Zita Pavlištová, 723 253 757, druna@druna.cz

Popis akce

Cesta, která sleduje Systém stromu života (kořeny, kmen, větve, koruna). Je to intenzivní práce v ústraní, v přírodě, kde pomocí šamanských praktik procházíme procesem osvobození sebe sama, vydáváme se cestou své duše. Je to šance v sobě oživit sílu lásky, tvořivou sílu a schopnost léčit. Je to zároveň práce, která nás přesahuje.
Na cestě k vnitřní svobodě přecházíme od nižšího vědomí k vyššímu. Kdokoli žije v této době, podléhá takové proměně, vědomě či nevědomě. My tento proces urychlíme a budeme čelit svému odporu ke všemu novému, co přichází. Vytvoříme takové podmínky, abychom se dokázali usadit ve vyšších frekvencích vědomí. Spiritualita není „ulítlá“ věc pro vyvolené – v době proměny je pro nás důležitá, hledáme ji v sobě, učíme se ji přijímat a upevnit. Protože potom můžeme být mistrem sami sobě, na své vlastní cestě ctít svou vlastní pravdu. Instituce, skupiny, vůdcové a mistři jsou pak zbyteční.
Zakusíme účinky výjimečných technik, které upevní naše fyzické a psychické kořeny a posílí křídla ke svobodě. Projdeme cvičením vědomí srdce, hledáním cesty duše a proměnou ega. Budeme zasvěceni do naguálu, stopování, cestování bojovníků a vedení energie. Zažijeme i léčivé rituály, cvičení biosyntergie a krátká léčení skrze „energetickou podporu“.
Skupina je otevřena každému, kdo hledá hlubokou a dlouhodobou změnu ve svém životě, vnitřní mír a úspěch ve vnějším světě. Je dobré přijít s otevřeným srdcem, s vůlí fyzicky cvičit a s ochotou se v sobě setkat i s odporem vůči všemu novému. (Předchozí účast není nutná, každá ze čtyřech častí je zároveň samostatným celkem, zaměřeným na určitou kvalitu)
Koruna
Koruna je spojována s elementem vzduchu a představuje duševní svobodu. Pokud jsme dospěli ke koruně, zaměřujeme se na propojení s tím co nás přesahuje. Nahlédneme na to, kde se lidská bytost ve svém vývoji nachází. Pochopíme jak podstatný význam má pro každého schopnost projevit se a tvořit. Zároveň si ukážeme cesty, jimiž lze dosáhnout jednoty a sepětí. Čeká nás iniciace orla. Seznámíme se s rodovými rituály z různých kultur a období. Přišel čas projít meditací, pocítit moc tichosti a naučit se naslouchat se symbolice, hledat duchovní vedení. Pocítíme moc k udržování naší planety a dar podílet se na jejím tvoření. Probudíme v sobě neviditelného léčitele.
Nebude chybět ani extatický tanec a kruh slov ze srdce, v němž budeme sdílet vše nové o vašich schopnostech a osobním mistrovství.

O lektorovi

Pascal K’in Greub

Původně vystudoval ve Švýcarsku ekonomii a herectví. Před devíti lety se usadil v Mexiku a stal se žákem májského kněze a šamana Dona Laura de la Cruz.

Učil se i u dalších léčitelů, šamanů a strážců pradávné májské moudrosti a prošel zkouškami a iniciačními rituály, mimojiné i zkušeností blížící se zážitku smrti. Hlavní učební technika Dona Laura hlásá: "žijte srdcem!" Znovu objevte, že na svatém místě ve vašem srdci, které všichni známe, existují dveře ke všem tajemstvím, léčení a seberealizaci.

Pascal vytvořil interdisciplinární nauku Creative Transformation, kterou přednášel a vyučoval již ve 13 zemích. Je též autorem již zmíněného energetického cvičení Biosyntergie. Pascal do své metody integroval také známou „Tensegrity“ Carlose Castanedy a studoval dále u učitelů jako Alex Grey, Alan Good, Yoshi Oida, Nicola Weisse, Tina Braedt-Lautmann, Alex Darie a mimo jiné i Ion Cojar.

Přidejte komentář nebo dotaz:




Novinky a kalendář akcí e-mailem




PROBUZENÍ DO VĚDOMÉHO ŽIVOTA

16.-20.4.2014
s Janu Sorenem Ventegodtem (DK)

 

 

 

Vědomé žití v každodenním životě

24.4. s Gaiou (DE)

 

 

 

 

 

 

PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

22.-25.5.2014 s léčitelkou a duchovní učitelkou Canelou M. Meyers