19/1 pondělí MAITREA

Sny, cesta k sebepoznání

Pozor tato akce již proběhla v roce 2009. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Touto metodou se člověk lépe poznává a zbavuje se pocitu prázdnoty, ohroženosti. Energie odkrytá ve snech pomáhá růst těm částem osobnosti, které z různých důvodů zůstávají zablokované.
  • Datum: 19.1.2009
  • Čas: 18,30 - 22,00 hodin.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 200,- Kč (platba v hotovosti na místě v den konání)
  • Kontakt: 725 783 506

V dnešní době se už každý setkal se situací, kdy pocítil potřebu pochopit svoji duši, poznat sám sebe a porozumět lépe svému okolí, aby mohl lépe zvládat životní nároky, které na nás současný život klade. A protože je jednodušší svěřit se odborníkovi, který se řadu let specializuje na určité duševní procesy, je dobré si vybrat vhodného pomocníka na naší cestě za sebepoznáním a lepším zvládáním životních krizí. Moje specializace je zaměřená na cestu poznání skrytých nevědomých procesů, které dlouhodobě ovlivňují naše myšlení, cítění a vnímání. A protože sny jsou „královská cesta do nevědomí“, pracuji se sny. Díky symbolům, které se ve snech objevují nalézáme klíč ke sdělení, který ve snech bývá ukrytý. Je to práce střídavě lehká a náročná, podle toho, jak je klient pokročilý v přijetí sama sebe. Touto metodou se člověk lépe poznává a zbavuje se pocitu prázdnoty, ohroženosti. Energie odkrytá ve snech pomáhá růst těm částem osobnosti, které z různých důvodů zůstávají zablokované.

Prosíme, z důvodu omezené kapacity místa je nutné přihlásit se předem.

O lektorovi

  • Eva Hrončeková

    Naše sny nám každou noc ukazují v podobě obrazů, barev, zvuků, kým jsme doopravdy. Pozapomněli jsme tuto poslední společnou řeč všech lidí na světě. Cítím se být vykladačkou snových příběhů, které se vynořují s podobě ...

    více informací o lektorovi