20/3 čtvrtek MAITREA

SLAVNOSTNÍ KŘEST - TĚHOTENSKÉ PIZZETKY: "Jsem těhotná - Jsem sexy"

Pozor tato akce již proběhla v roce 2014. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Na slavnostním křestu představí autorka Michaela Meera speciálně vytvořené modely Těhotenských Pizzetek pro Krásu a pohodlí nastávajících maminek i pro vzá-jemnou komunikaci s miminkem.

Vážené ženy,

srdečně si vás dovolujeme pozvat na slavnostní zahájení i prodej zcela nové kolekce Pizzetek - Těhotenské. Jsou pro nastávající maminky i pro všechny ženy, které jsou jakkoli spojené s tématy početí, těhotenství a porod. Speciální pozvání jde k vám ženy, které pro přirozený porod a mnohaletou práci s ženami i dětmi konáte.

Vize těhotenských Pizzetek se ukazovala během celého roku 2013. Čekalo se na správný okamžik početí, které srdečně přišlo přes Evu Kopasovou a za toto jde k ní velké DĚKUJI Evo.

Slavnostní křest se naplánoval tak, že navazuje na akci:
ABY POROD NEBOLEL - Prozpívat se porodem Lucie Suché Groverové, kterou jsem oslovila k propojení a vzá-jemnému provedení celým odpoledním podvečerem. Za toto velmi děkuji Lucie.

Křest by měl mít kmotru a je těžké někoho upřednostnit před druhými. Tolik úžasných žen tu je, které mnoho pro tato témata vykonaly a konají... Každá tato žena bude srdečně oslovena a pozvána. Kmotrou se tak vlastně stávají všechny ženy...které přijdou fyzicky i ty, které s námi budete na dálku. Děkuji za vaši cestu drahé ženy, šamanky, matky, zakladatelky a inspirátorky.

Tyto Pizzetky přišly z několika důvodů:

Aby se těhotná žena stále cítila ve svém chrámu-těle Krásná a sexy.
Pro navázání kontaktu s miminkem a přijetí své nové role. Pro bezpečí i objetí bříška, které se stává domovem – hnízdem pro miminko. A je tu i vyšší plán, který rozhýbal tuto cestu.

Celý měsíc se vylaďoval střih, zkoušelo se ženami ve všech stádiích těhotenství...Tak mohly vzniknout dva typy univerzálních Pizzetek, které se dají nosit v celém průběhu těhotenství, aniž byste musely kupovat různé velikosti. Objevily se nádherné šťavnaté krajky a další možnosti cest šíření i pro vás. O všem se dozvíte na samotném křtu.
Na místě budou Těhotenské Pizzetky k zakoupení a poté celá kolekce umístěna do obchůdku Maitrea.

Na setkání se těší Michaela Meera a Maitrea.

------------------

PIZZETKY jsou sukénky pro podporu ženskosti, křehkosti, jemnosti a síly. Pro rozvinutí i přiznání: "Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle."

Přes Pizzetku můžete důstojnou a oslavnou formou zvědomit proměnu fyzického těla, hormonálního systému a plně přijmout roli ženy.

Pizzetky vznikly tak, že jsem byla přivedena bez jakéhokoli záměru ke střihačskému stolu. Ruce samy začaly stříhat... kombinovat materiály a první vzory byly na světě... 12.12.2012. Pro toto dílo jsem byla dlouho připravována, předcházelo tomu řada kroků i osobní transformace, která stále pokračuje.

Každá Pizzetka má svůj příběh i energii, nejen přese mne čistotu tvorby i požehnání. Název pro každou Pizzetku nikdy nepřichází náhodně. Vždy se sám vynoří, aby podpořil vibraci každé Pizzetky.

Mnoho žen se ptá: A kam ji budu nosit? Je třeba toto dílo uchopovat jinak, než jako módní doplněk. Pizzetka se stává vaším osobním předmětem, vaší osobní přítelkyní.

Doporučuji ji nosit vždy, když si vás zavolá, pro jakoukoli situaci. Doma, na procházku, do práce, na seminář, když potřebujete vyzařovat ženskost, na jednání...prostě nehledět na situaci vnější, ale slyšet vnitřní hlas...

O lektorovi

 • Michaela Meera

  Mgr.A. Michaela Meera Umělkyně, tvůrčí vizionářka, učitelka propojující svět Umění a Spirituality Projekt Laboratoř Umění a Krásy: PIZZETKY- Sukénky pro podporu ženskosti ŠAMANSKÉ ŠATY- Důstojný oděv pro ženu západu ...

  více informací o lektorovi
 • Lucie Suchá Groverová

  Jsem především člověk, což není samo o sobě málo. Vím, že život je krásná jedinečná univerzita, ve které máme neustále možnost na sobě pracovat a posunovat hranice svého lidského potenciálu. Období těhotenství a rodičovství ...

  více informací o lektorovi
  Další akce lektora v MAITREI: