18/5-20/5 pátek - neděle MAITREA

Škola Astro-Psychologie

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jak je možné, že se někdo podívá do horoskopu a řekne vám, co prožíváte, jak se bude dále vyvíjet váš příběh a na konci se i ukáže, že je to pravdivé?
  • Datum: 18.5.2018-20.5.2018
  • Čas: PÁ 17 - 20.30 hod, SO,NE 9 – 17 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 3800 Kč
  • Kontakt: Tatjana Micić, 608123288

Astrologie má pevné a velice staré empirické základy, které ale západní věda nedokáže dokázat. Věda v její dnešní podobě nedokáže astrologii dokázat ani v budoucnu. Astrologie se ale vyvíjí a v naší době jsme ji obohatili znalostmi z psychologie a z indické a východní tradice a tím jsme rozšířili její základy. Existuje logické a symbolické myšlení a vnímání reality a astrologie patří k tomu druhému. Pokud si přejete naučit se astrologický jazyk, naučit se myslet s pomocí symbolů, analyzovat osobnost a život s pomocí astrologické psychologie (Jungového typu) a tím v podstatě i trošku zajít do východního vnímání člověka a světa – tento workshop vám nabídne mnohé.

Třídenní workshop je vymyšlen tak, aby účastníci získali základní a pokročilé znalosti z astrologické psychologie - mohli bychom ji říkat i duchovní astrologie. Doporučuji účastníkům přečíst si před workshopem jakoukoliv učebnici astrologie, aby mohli lépe sledovat to, o čem budeme mluvit (viz. seznam na konci stránky).

V první části workshopu si připomeneme význam planet, znamení zodiaku a aspektu. Také se naučíme, jaký význam mají tranzity planet přes natální planety a důležité body horoskopu. V druhé části, budeme mluvit o živlech, což nás povede k Jungově typologii osobnosti a výkladu archetypu. Naučíme se něco o binárních opozicích (yin-yangu) horoskopu na úrovni planet, znamení a horoskopického kruhu. Ve třetí části se budeme učit interpretovat horoskopy analyticky a synteticky, z pohledu Ascendentu, vládců horoskopu atd. Zároveň i zdůrazníme význam vesmírného načasování.

Osvědčení o absolvování kurzů a seminářů. Na konci školení každý účastník dostane osvědčení o absolvování kurzu (lze využít pouze jako doklad potvrzující absolvování příslušného kurzu).

Co s sebou? Tužku a papíry nebo počítač či tablet;

Účastníci dostanou příklady horoskopu pro analýzu. Lektorka na žádost vyhotoví všem osobní nebo i jiné horoskopy. Pokud nemáte svůj horoskop, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození.

Doporučená literatura Přečtete si jednu z těchto knih nebo i jinou základní učebnici astrologie před workshopem:
Kefer, Jan: Praktická astrologie, Trigon, 1993.
Hades, Alain Yaounac: Učebnice vědecké a tradiční astrologie, Dobra 2006.
Sakoian, Frances: Velká učebnice astrologie, Fontana, 2005.

Z reakcí účastníků:
Milá paní Micic, chci poděkovat za tlumočení mého horoskopu. Jsem nadšená Vaší prácí a přesností v tlumočení. Ted už mnohem lépe chápu události v mém životě ale i sebe už chápu lépe… Zakoupím si Vaši semináře, které jste mi doporučila. Srdečně Vás zdravím, Maja…

O lektorovi

  • Tatjana Micić

    Profesí jsem komparativní filolog a filozof, v posledních letech se však intenzivně zabývám alternativními disciplinami. Část svého života jsem žila a pracovala v Číně. Fascinovalo mě, jak moc je u Číňanů a ostatních východních ...

    více informací o lektorovi