8/5 úterý MAITREA

Síla a Dlouhověkost - Rovnováha nervového systému

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Proč pečovat o svůj nervový systém a kde najít klíč k rovnováze? Jak si udržet sílu, pohodu, zdraví a dlouhověkost? To se dozvíte na této přednášce a naučíte se praktické techniky, které lze snadno aplikovat do vašeho života a paměti těla.
  • Datum: 8.5.2018
  • Čas: 16:30-21:30
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha
  • Cena: 850 Kč
  • Kontakt: Elen Iry, 603476747

Vědomosti o autonomním systému těla vám pomohou získat moc a rovnováhu nad svým zdravím a to fyzickým, psychickým i duševním. Uvidíte, proč je autonomní rovnováha klíčovým faktorem pro vitalitu, dlouhověkost, výkon a sílu, ale také degenerativní onemocnění, slabost a život postrádající kvalitu i kvantitu. Jak moc je stěžejní u všech polarit v našem těle, jako yin/yang, horký/studený, ženský/mužský princip aj. Budete mít možnost zjistit desítky způsobů, jak tuto rovnováhu v těle zajistit a některé si vyzkoušíte v praxi přímo na místě. Podíváme se na paměť těla a strategii života: Krátkodobá strategie - žiji, abych přežil (stres) Dlouhodobá strategie - žiji, abych se rozvíjel (požehnání a hojnost). Naučíte se jak si moudře vybírat, ovládat, adaptovat a rozvíjet aspekty života. Jak je významné porozumět procesům a cyklům těla a když porozumíme, do jaké vitality se můžeme sami dostat bez použití superpotravin, či drahých preparátů a pilulek.

Čeká vás také relaxace, uvolnění a prostor pro diskusi. Tak si přineste, či oblečte cokoliv vám působí pohodlí a pohodu.

Po přednášce bude možnost zakoupit ájurvédské byliny z jarní ekologické sklizně v Himalájích za příznivé ceny.

Překlad do českého jazyka zajištěn.

Těšíme se na vás!

O lektorovi

  • Prashanti de Jager

    Poté, co Prashanti vystudoval na univerzitě v Michiganu letecké inženýrství, elektrotechnickou biofyziku, filosofii, tanec a různé formy léčení, se v roce 1990 odstěhoval do Indie, kde se odevzdal mnoha velkým védantským a ájurvédským ...

    více informací o lektorovi