10/6 středa MAITREA

Sex: Vášeň (nejen) letních večerů

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konstelačně-přednáškový večer o nejsilnější energii v našem vesmíru. Toto bude „odvážný“ večer, ve kterém se budeme dívat na sex a všechny problémy s ním spojené z pohledu rodinných konstelací.
  • Datum: 10.6.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Podíváme se na to, co se děje, když nám sex chybí, jak se projevuje naše současná společenská přesycenost sexuálními tématy, jak je to s pornografií a s nutností teenagerů, už ve třinácti mít „boy- nebo girl friend“, budeme se zabývat celibátem, tantrou, a „dark-erosem“ a vše doplníme malými konstelacemi na témata z řad (odvážných) účastníků.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi