SEBEPŘIJETÍ, SEBELÁSKA, SEBEÚCTA - prožitkový seminář nejen s konstelacemi v Brně
Rezervujte si místo včas
Popis akce
Trpíme-li pocity viny, podvědomě se trestáme a přitahujeme si situace, ve kterých se necítíme šťastni. Jak uvnitř, tak vně: Přijímám-li a miluji sama sebe, jsem přijímána a milována, a rovněž přijímám a miluji. Láska přitahuje lásku.
Můžete přinést i jiná témata (vztahy, zdraví, práce, peníze, trauma, rozhodnutí, problémy s dětmi – anorexie, bulimie, nemoc, drogy, nespí, nemůže si najít partnera …), která v konečném důsledku též souvisí s nedostatkem sebelásky.
Konstelace odhalují působení nevědomých vlivů a tvoří prostor pro hluboké poznání a transformaci. Přispívají k sebepřijetí a sebelásce, k přijetí vnitřní síly, odvahy, jedinečnosti a k převzetí odpovědnosti za svůj život. Dávají příležitost uvidět a opustit staré prázdné vzorce myšlení a jednání, přejaté programy, jež nás ovládají a brání nám žít přítomnost v radosti a lásce.
Cena: 800 Kč předem do 12. ledna na účet 194708364/0300 (v. symbol -číslo Vašeho mobilu, zpráva pro příjemce - Vaše jméno).
Později nebo na místě je cena 1 000 Kč.
Přihlaste se prosím do 17. 1.
O lektorovi