5/4 čtvrtek MAITREA

Sebepřijetí

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Abychom se mohli smysluplně rozvíjet, potřebujeme poznat sami sebe. Poznat sebe, to znamená být si vědom světlých i temných stránek své osobnosti, přijmout jejich potenciál a umět využívat svoji sílu kreativním způsobem.
  • Datum: 5.4.2018
  • Čas: 17:30 - 19:30
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 360 Kč
  • Kontakt: Radka Svobodová, 703388226

Sebe-přijetí je proces, při kterém se učíme bezpodmínečně milovat a přijímat sami sebe, zejména ty naše části, které jsme během života potlačili, odmítli anebo neprojevili tak, jak bychom potřebovali. Tyto části zůstaly v našem podvědomí a nazýváme je stín. Jedná se o nevyužitý potenciál velkého množství energie, kterou když zpracujeme a přivedeme do vědomí, spojíme se se svými instinkty a intuitivní vnitřní moudrostí.

Získáme tak více sebevědomí a vnitřní síly a bude pro nás snadnější dosahovat svých cílů ve vnějším světě. Naučíme se čelit překážkám a své problémy změníme ve výzvy a příležitosti k osobnímu růstu. Staneme se spontánně tvořivými a náš soucit a láska k sobě i ostatním naplní smysl našich životů.

O lektorovi

  • Radka a Taran

    Jsme partnerská dvojice, která společně žije, tvoří, vyvíjí se a spolupracuje. Osobní rozvoj je pro nás důležitým pojítkem a několik let jsme žili v komunitách, kde jsme měli možnost naučit se efektivně komunikovat v rámci ...

    více informací o lektorovi