21/9 středa MAITREA

SEBELÁSKA: DIVOKÁ A KRÁSNÁ – tantra pro ženy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jak poznám, že miluji sama sebe, že se mám ráda? My, ženy, jsme zdrojem lásky, tepla a života pro své okolí. Dovolíme si lásku také přijímat? A jakou péči, lásku a pozornost dávám já sama sobě? Podpoříme se na naší společné cestě.
  • Datum: 21.9.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 12.9. (později 430 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Tento večer se podíváme, jak si dáváme samy sobě lásku, podporu a přijetí, nezávisle na svém okolí. Jak moc si uvědomujeme, že já sama jsem tím nejdůležitější člověkem pro sebe, jak moc umím dát sebe na první místo a poskytnout sama sobě vyživující láskyplnou péči.

Pokud my ženy pečujeme, staráme se a milujeme pouze druhé, ztrácíme samy sebe, vyčerpáváme se a vysycháme. Potřebujeme si v sobě nalézt a uchovat vlastní zdroj, skrze který se můžeme občerstvovat, vyživovat. Takto vnitřně vyživené a spokojené pak můžeme upustit od zoufalé snahy dostávat lásku zvenčí, můžeme se narovnat a vstoupit do vlastní rovnováhy a plnosti.

Smyslem tantrických večerů Divoká a krásná je navázat kontakt sama se sebou, obrátit svou pozornost směrem dovnitř a otevřít brány svému vnitřnímu prožívání. Udělat si čas a prostor sama na sebe a opět se spojit se svou přirozeností a podstatou sebe jako ženské bytosti, nezávisle na rolích, které jako žena hrajeme ve svých životech - dcera, partnerka, manželka, maminka, babička.

Tyto večery jsou prostorem přijmout sama sebe jaká jsem, tam, kde ve svém životě jsem. A zároveň si uvědomit a prožít svoji sílu: Jsem to já, kdo si vybírá a kdo tvoří svůj život!

Zvu vás, abychom se společně vydaly na tuto cestu a ponořily se do sebe v kruhu ostatních žen - bohyní a sester. Budeme se podporovat na této společné cestě, učit se podporu dávat i přijímat, společně oslavovat sebe sama i ostatní sestry bohyně. Je to něco, co je pro nás hluboce přirozené a naplňující, pouze v této převážně maskulinní kultuře opomíjené.

Budeme pracovat s jednoduchými technikami pohybu, dechu, hlasu, abychom se dostaly do většího kontaktu se svým tělem, kde sídlí naše živost a náš energetický potenciál.

Budeme pracovat s verbálními technikami, abychom si uvědomovaly skryté vzorce přesvědčení, které si neseme v sobě, a mohly si svobodně, s radostí a v potěšení vybrat a vytvářet svoji realitu.

Jedná se o sérii volně na sebe navazujících tantrických večerů pro ženy, pokaždé se zaměřením na jiné téma.

Večer je prožitkový a sebe zkušenostní, vezměte si s sebou pohodlné a volné oblečení na převlečení na pohyb a cvičení.

O lektorovi

  • Gabriela Víchová Římská

    Jmenuji se Gabriela Víchová Římská, jsem lektorkou ženských skupin osobnostního rozvoje týkajících se naší životní energie, ženství, vztahu k našemu tělu, sexualitě, tvořivosti, potěšení a radosti. Při své práci vycházím ...

    více informací o lektorovi