21/6 čtvrtek MAITREA

Saturn v Kozorohu 2017 – 2020

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Seminář o sebepoznání inspirovaný tranzitem Saturnu skrze znamení Kozoroha aneb proč je konzervativizmus dobrý a stabilita nutná.
  • Datum: 21.6.2018
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Tatjana Micić, 608123288

Saturn v Kozorohu není žádná sranda a tam bude od konce roku 2017 do samotného konce roku 2020. Ignorovat ho nemůžeme a dělat si z něj nepřítele je dětinské a povrchní, tak raději spolupracujme a buďme odpovědní.
Saturn je Kronos v antické mytologii, bůh času. Připomíná nám, že jsme něčím omezeni (i když svobodní) a že podléháme určitým zákonům duchovního vývoje (i když je můžeme překonat). Ze stanoviska astro-psychologie se Saturn vztahuje k „nižším“ sférám osobního nevědomí a temným stránkám lidské povahy.

Saturn protranzituje znamením Kozoroha, kde jinak vládne, každých třicet let. Jedná se o nejdůležitější zastávku na jeho cestě, která je, jak vidíme, dlouhá. Člověk během života zažije dva, možná tři tranzity. Naposledy Saturn tranzitoval skrze znamení Kozoroha v letech 1988 – 1991, kdy silně ovlivnil společenský, politický a hospodářský život. Jeho vliv bude silný i teď v nadcházejících letech.

Nejvíce budeme ale mluvit o tom, jak nás ovlivní v osobním životě. Jak ovlivní každého jednotlivce, záleží na tom, co signifikuje znamení Kozoroha v jeho natální kartě – o tom budeme mluvit detailněji. Saturn v Kozorohu nás donutí soustředit se na to, co je podstatné. Velké ambice mají naději na úspěch, pouze pokud je člověk připraven respektovat pravidla a vrátit se ke starým, „otcovským“ hodnotám. V první fázi tranzitu se rozpadne vše, co nemá pevnou strukturu, aby se potom v dalších letech znovu budovalo na nových základech. Nejvíce úcty se dostane těm, kteří jsou stabilní a odpovědní.

Na seminář se hlaste přímo lektorce. Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození a lektorka vyhotoví vaši natální kartu. To vám pomůže dozvědět se více o vlastním příběhu.

Z reakcí účastníků:

Milá Tatjano, Jak moc vám děkuji se, ani vypovědět nedá. Kontakty na Vaše semináře přepošlu všem známým. Děkuji ještě jednou, Kateřina

O lektorovi

  • Tatjana Micić

    Profesí jsem komparativní filolog a filozof, v posledních letech se však intenzivně zabývám alternativními disciplinami. Část svého života jsem žila a pracovala v Číně. Fascinovalo mě, jak moc je u Číňanů a ostatních východních ...

    více informací o lektorovi