21/9-23/9 pátek - neděle Němčický dvůr

Šamanské oslavy podzimní rovnodennosti s živou hudbou - Rishi a Dhwani - Tancem ke svobodě

Pozor tato akce již proběhla v roce 2012. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Víkendový pobyt jako jeden velký rituál a oslava a zároveň jako cesta k hlubokému spojení se sebou, přírodou i vnitřními průvodci prostřednictvím živé hudby se šamanskými bubny, přírodními nástroji, léčivými zvuky a hlasy dvou vynikajících tvůrců a lektorů – Rishiho a Dhwaniho.
  • Datum: 21.9.2012-23.9.2012
  • Čas: od 18 hod
  • Místo: Němčický dvůr, Střelice 112 (u Znojma)
  • Cena: 3300
  • Kontakt: Eva Deva Shakti, 604 207 547

Šamanské oslavy podzimní rovnodennosti s živou hudbou - Rishi a Dhwani z Německa

Tancem ke svobodě

21. - 23.9. 2012

Cesta léčení zvukem - Sound Healing Journey

Tranzovní tanec - Trance Dance

Tranzovní bubnování - Trance Drumming

Tanec našeho silového zvířete - Dance your power animal

Šamanská cesta - Shamanic Journey

Návrat šamanů - Shamans Return

Společné bubnování - Drum Circle

Pálení minulosti v rituálním ohni - Burning the past

Rituál mluvící hůlky - Talking Stick Ceremony

Rituál dýmky - Pipe Ceremony

___________________________________________________________________

Víkendový pobyt jako jeden velký rituál a oslava a zároveň jako cesta k hlubokému spojení se sebou , přírodou i vnitřními průvodci prostřednictvím živé hudby se šamanskými bubny, přírodními nástroji, léčivými zvuky a hlasy dvou vynikajících tvůrců a lektorů – Rishiho a Dhwaniho.

Páteční večer zahájíme léčivými zvuky koncertu Čas snů (DreamTime) , kde bude prostor pro šamanské léčení zvukem a hlasem, meditaci, odpočinek i tanec. Společně zde vytvoříme atmosféru pro počátek cesty do skrytých oblastí naší duše.

Propojíme se v síle léčivého kruhu v posvátném šamanském rituálu Mluvící hůlky (Talking Stick Ceremony), ve kterém se budeme vzájemně podporovat a zformujeme si každý svůj záměr a ujasníme si, čeho chceme dosáhnout, co chceme vyléčit, v čem potřebujeme nalézt vedení a pomoc, kde hledat naši vnitřní sílu.

Za zvuku šamanských bubnů se vydáme na hluboce léčivou šamanskou cestu, při které budeme hledat odpovědi na své otázky, vyjasnění a projasnění nějakého problému, napojení na své silové zvíře či jiné duchovní spojence či průvodce.

Čeká nás tranzovní tanec a tanec našeho silového zvířete, ve kterém se plně propojíme se svou pradávnou životní silou, s naší planetou Zemí i s celým vesmírem.

Rituál pálení minulosti je prastarý ohňový rituál, ve kterém se zbavujeme starých ran, strachů a zvyků, vzorců, vztahů, přesvědčení, fóbií jejich symbolickým spálením v rituálním ohni a zároveň zveme do svého života novou, čistou a pozitivní energii a vlastnosti.

V posvátném rituálu předávání dýmky očistíme naše myšlenky a pošleme naše motlitby, přání a lásku vesmíru, přetvářejíc je na posvátný kouř.

Zažijeme i společné léčivé bubnování v kruhu, kde se propojíme ve společném tvořivém proudu.

Každé ráno vstoupíme do nového dne energetickým cvičením Tai Chi Che nebo cvičení Pěti tibeťanů, které nám umožní po spánku jemně vstoupit do těla, stimulovat léčivé funkce žláz a vnitřních orgánů, uvolnit napětí a vytvořit pocit pohody. Anebo na rozpuštění emočních bloků využijeme Oshovy dynamické nebo kundalini meditace.

Program bude veden v angličtině a tlumočen do češtiny.

Ubytování s plnou penzí (vegetariánská strava)v apartmánech Penzionu Němčický Dvůr na okraji Přírodního parku Jevišovka u obce Střelice, 18 km od Znojma uprostřed krásné přírody. Přijedeme pro vás k vlaku či autobusu. Apartmány jsou 2, 4 a 6-8 lůžkové (jednopokojové nebo dvoupokojové) s vlastním sociálním zařízením.

Cena: 3300 Kč za program, ubytování, plnou penzi.

O lektorovi

  • Rishi a Dhwani

    Rishi Vlote (Německo) www.callofdrums.com Je vynikající bubeník a perkusionista s více než 35letou zkušeností v oblasti šamanské a transformační práce, meditace a tranzovního tance. Hrál a produkoval pro mnoho světových hudebních ...

    více informací o lektorovi