8/9 čtvrtek MAITREA

S VNITŘNÍM DÍTĚTEM ZA RADOSTÍ

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Pane, paní, pojďte si hrát! :o) Spojíte se se svou hravostí, radostí, které si s sebou odnesete domů. Získáte návod, jak se kdykoliv spojit se svým hravým dětským já a jak vnést hravost do svého každodenního života.
  • Datum: 8.9.2016
  • Čas: 18:30 - 21:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 390 Kč předem do 5.9., 450 Kč na místě
  • Kontakt: Monika Nisznanská, 735073660

Víte, kde zůstaly vaše dětská radost, spontánnost a odvaha? Vzpomenete si na okamžiky vašeho dětství, které plíživě udusily vaši nespoutanost?
Podíváme se na to, co vám brání být sami sebou. Během tří hodin prosvištíte na hravé vlně celým svým dětstvím. Spojíte se se svými sny a touhami. Oprášíte poklady každé vývojové fáze dětství od 0 do 18 let.
Představím vám pestrou paletu drobností, které mají sílu rozzářit každý všední den. Společně najdeme váš osobitý způsob, jak pozvat radost a hravost do vašeho života. Ukáži vám, jak se spojit s vaším vnitřním dítětem v jeho nejčistší kvalitě.
S jeho radostí, hravostí a láskou se totiž žije snáze. Pojďte to zkusit.

O lektorovi

  • Monika Nisznanská

    Jsem žena, která si je vědomá své vlastní hodnoty a má se ráda. Mám úžasně fungující partnerský vztah, který mě posouvá vpřed, velmi mě obohacuje a baví. I vztahy v mé rodině jsou čím dál láskyplnější. Je v nich více ...

    více informací o lektorovi