20/1 pátek MAITREA

Rok 2017 – Tradice versus reformy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Na semináři osobního rozvoje si promluvíme o roce 2017 z astro-psychologického hlediska. Podíváme se, co rok přinese kolektivu a co budeme jako jednotlivci řešit.
  • Datum: 20.1.2017
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Tatjana Micić, 608123288

V moderní astrologii mluvíme o možnostech a v astro-psychologii o vrozených nebo aktuálních dispozicích. Moderní astrologie zdokonaluje naši schopnost sebereflexe a nezabývá se tolik tím, co se stane dobrého a co špatného. Vše, co se děje, je dobré, protože se to děje ve správný čas, podporuje nás to k růstu a vede k naplnění našeho životního údělu.
Rok 2017 je mnohem harmoničtější než předchozí léta. Pravděpodobně víte, že se Saturn nachází ve Střelci a že Jupiter je ve Vahách, když Lunární uzly tranzitují po ose Lev – Vodnář. Celkově přináší rok 2017 určitý klid po bouři a může znamenat i přechod od starého k novému. Některé reformy musíme provést a budeme za ně rádi. Rok přináší změny ve vztazích, nový způsob komunikace a ještě nás učí, jak si zachovat životní jistoty a zároveň se vydat na cestu do neznáma.
Nemusíte se vyznat v astrologii, abyste se zúčastnili seminářů. To, o čem budeme mluvit bude srozumitelné všem. Na semináři si řekneme pár slov o tom, v jaké oblasti života musí každý jednotlivec převzít odpovědnost za svůj život a co nás jako kolektiv čeká. Zároveň se také každý z účastníků dozví, které oblasti vlastní osobnosti a duše by měl integrovat, kde se nachází potenciál pro růst a kde a jak bude experimentovat.

Upozornění pro účastníky – na seminář se hlaste přímo lektorce.
Pokud chcete, napište do přihlášky své datum, čas a místo narození. To vám pomůže dozvědět se během workshopu více o vlastním příběhu.

Z reakcí účastníků:
„Dobrý den, děkuji za přínosný seminář, který mě nadchl, jako když zapadne kamínek do mozaiky. Ráda přijdu i na další Vaše semináře. S přáním pěkného večera. Marie“

O lektorovi