27/4 pátek MAITREA

Rodinné vztahy a odpuštění ve stromu života

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
K naší spokojenosti a prožitkům štěstí je důležité naplnit své potřeby. Vše začíná kontaktem s vnitřním dítětem a vnitřní rodinou. Ve stromu života ožívají tyto silné archetypy, abychom se s nimi vědomě propojili a uvolnili se do sebe. Když umíme skutečně odpustit rodičům jejich chyby a nedostatky.
  • Datum: 27.4.2018
  • Čas: 18:30 - 21:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč
  • Kontakt: Hynek Nekuža, 737933563

Seminář používá posvátnou geometrii strom života, učení kabaly, konstelační postupy, práci s archetypy a psychosomatické postupy. Je vhodný pro ty, kteří chtějí udělat krok ke svému pocitu naplněnosti a radosti.

S sebou pohodlné oblečení a lahev s pitím

Reference :
„„Hledáme cesty, jak najít cesty zpět k sobě a tím porozumět běhu univerza. Náhodou víme, že náhody neexistují, a tak jsem potkal ogara Hyňu z Frýdku-Místku, který byl obdarován uměním kabaly. Samo, že jako vše, co nám pomáhá na cestě k poznání světa je zprofanováno a ne jinak je to i u názvu Kabala. Co jsem však prožil je zcela jiná skutečnost. Měl jsem možnost díky ní podívat se procítit, jak chutná skutečnost ve všech vrstvách našeho ne-bytí, všechny základní prvky vesmíru jsou také energetické úrovni a my můžeme díky Kabale nahlédnout a postupně se i propojit se vším v nás i vně nás. Děkas Hynku!!! ”
Jirka

O lektorovi

  • Hynek Nekuža

    Je bývalý učitel dějepisu a českého jazyka. Má za sebou 15 let osobní transformace. Působil v Cestách prožitku (Praha) jako lektor seminářů a tantra masér. Vedl semináře v Antakaraně v Ostravě a ve Frýdku-Místku. Už 7 let ...

    více informací o lektorovi