8/11-10/11 pátek - neděle Meditační centrum Ordějov

Rodinné konstelace a pohyby duše

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Máte rodinné, partnerské, pracovní nebo jiné nesnáze? Prožíváte opakovaně stejné nebo podobné nepříjemné situace? Zážitková metoda rodinných konstelací Vám umožní uvidět hlubší příčiny nesnází, nalézt východisko a obnovit porušenou rovnováhu. Aby se mohl stát zázrak, je potřeba vydat se na cestu.
  • Datum: 8.11.2013-10.11.2013
  • Čas: Programy začínají první den od 17:00 prezencí, 18:30 večeře, 20:00 zahájení programu. Poslední den končí obědem ve 14:00.
  • Místo: Meditační centrum Ordějov, Bystřice pod Lopeníkem
  • Cena: 2900,-
  • Kontakt: Radha Rosecká Píšová, +420 730 17 44 38

Máte rodinné, partnerské, pracovní nebo jiné nesnáze? Prožíváte opakovaně stejné nebo podobné nepříjemné situace? Zážitková metoda rodinných konstelací vám umožní uvidět hlubší příčiny nesnází, nalézt východisko a obnovit porušenou rovnováhu.
Na tomto semináři pochopíte a poznáte, co je potřeba udělat proto, aby se Váš život a životy Vašich blízkých mohly změnit k lepšímu. Konstelace umožňují zažít hluboké vědomí vzájemné sounáležitosti všech lidí.
Na semináři je možné postavit si rodinnou, pracovní, finanční nebo zdravotní konstelaci.

Místo konání

Meditační centrum Ordějov je bezpečným místem pro uvolnění, osobní rozvoj a relaxaci. Nachází se na samotě obklopené krásnou přírodou, v místě původního laténského hradiště, 100 km od Brna, 10 km za Uherským Brodem, 500 m od nové hlavní silnice E50, v blízkosti Bystřice pod Lopeníkem, vedle přehrady Ordějov (GPS: 48°58‘16“N, 17°44‘40“E).
S sebou si přivezte vlastní spacák a polštářek. (V případě zájmu Vám za příplatek 100 Kč poskytneme přikrývku, polštář a čisté lůžkoviny.)
Akci doprovázejí dobrovolné Oshovy aktivní a tiché meditace zaměřené na uvolnění těla, ducha a volné plynutí energie. Součástí každého dne je rovněž hodinová pracovní meditace v kuchyni, domě nebo na zahradě a odpolední relaxace.

Více informací o MC Ordějov naleznete http://www.tvorivaskola.cz/meditacni-centrum-ordejov/t1102

O lektorovi

  • Čeněk Rosecký

    Mgr. Čeněk Rosecký - Věnuji se osobnímu rozvoji dospělých a vzdělávání učitelů. S lidmi pracuji 12 let. Vím, jak složitá a hluboká bývají osobní zapletení, i kolik odvahy, moudrosti a pokory je zapotřebí k jejich rozpuštění. ...

    více informací o lektorovi