7/3 středa MAITREA

Rituál nových začátků

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Rituál nových začátků je pro všechny, kteří chtějí znovu svému životu říct ANO. Ať už je to v osobních vztazích nebo třeba pracovních. Nové začátky, při kterých otevřeme nový list v naší životní knize. Zastavení s netradičním pohledem na konce a jejich přijetím.
  • Datum: 7.3.2018
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 450 Kč
  • Kontakt: Dagmar Kožinová, 773092980

Každý z nás někdy znovu začínal po často smutných koncích. Ano nové začátky jsou spojené s konci. Nejprve něco skončí a pak může něco nového začít. A je dobré to původní nejen nechat za sebou, ale pochopit proč se některé věci v našem životě dějí, přijmout to s potřebnou láskou, pokorou a úctou a vydat se na další cestu.

Je pravdou, že z různých našich životních vztahů si odnášíme šrámy na srdci, které si sebou neseme dál a ovlivňují nás v dalším životě. Některé jsou skutečně hluboké. Mohou se projevovat i tím, že nové začátky jsou pro nás velmi těžké. Někdy si je však neuvědomujeme a jdeme životem dál. S pocitem, že se nám nedaří, nemáme právo na lásku a štěstí. A nové dveře, za kterými se může objevit nový zajímavý příběh nikdy neotevřeme. S úctou k vašim příběhům vám chci nabídnout jinou cestu. Cestu lásky a nových začátků, cestu otevření.

Rituál, při kterém se osvobodíme z pout předchozích vztahů a přivítáme v našem životě to, co tam patří. Uzavřeme staré nefunkční vztahy, vzorce, přesvědčení a přivítáme nové. Pustíme si do života znovu radost, štěstí, lásku a vášeň.

Rituál nových začátků je o zastavení, připomenutí všeho pěkného, o lásce, odpuštění, pouštění, uvolnění a přijetí. Ale hlavně je o všem novém, co v životě chceme a vědomě vítáme.

Přijďte znovu říct vašemu život ANO!
Dáša

S sebou pohodlné oblečení a uzavíratelnou lahev s pitím.

O lektorovi

  • Dagmar Kožinová

    Ve svém životě jsem prošla několika rozchody. Rozchod, který mě přivedl k myšlence tohoto projektu, je rozchod poslední. Ukončila jsem 15ti letý vztah. Dnes cítím velkou vděčnost za vše, co jsme společně prožili. Náš vztah mě ...

    více informací o lektorovi