16/10 úterý MAITREA

Radost z hledání rovnováhy

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
S pomocí rodinných konstelací budeme hledat cestu k rovnováze, vyrovnání, stabilitě. Návrat do svého středu. Propojení nebe a země. Rovnováha našich aktivit. Užívat si hledání rovnováhy. Když mám hlad, včas se najím a užívám si to. Hladovím-li příliš dlouho, vyrovnání už nebývá příjemné, extrémy.
  • Datum: 16.10.2018
  • Čas: 18 - 21 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 7 dnů před seminářem 450,- kč (později 500,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Jeden z devíti tématicky zaměřených konstelačních seminářů, ve kterých se dotkneme devíti klíčových životních oblastí. Na některé z uvedených témat budou navazovat víkendové konstelace, ve kterých půjdeme více do hloubky. Celé to bude završeno seminářem, kde budeme hledat rovnováhu mezi všemi oblastmi a tím se přiblížíme k vnitřní stabilitě a harmonii.
Semináře je možné absolvovat samostatně, podle toho co právě teď potřebujete. Můžete ale projít i celým cyklem.

22.2.2018, 18-21hod. - Harmonie vztahů
6.3.2018, 18-21hod. - Předci a potomci
24.4.2018, 18-21hod. - Hojnost a bohatství
23.5.2018, 18-21hod. - Já jako tvůrce
13.6.2018, 18-21hod. - Otevření se
26.7.2018, 18-21hod. - Radost z tvoření
7.8.2018, 18-21hod. - Meditace a usebrání
11.9.2018, 18-21hod. - Úspěch a naplnění
16.10.2018, 18-21hod. - Radost z hledání rovnováhy

Jakákoliv forma účasti na semináři Rodinných konstelací bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na nás konstelace působí a obohacují nás.
O rozestavění vlastní konstelace se žádá až v průběhu semináře. Na večerních konstelacích není dostatek času pro to, aby mohl mít každý účastník vlastní rozestavění. O tom, kdo bude mít vlastní rozestavění rozhoduji až na místě na základě své intuice nebo také využívám kineziologický test. Při rozhodnutí preferuji bezpečnost práce v omezeném časovém prostoru a prospěšnost pro celou skupinu. Pro hlubší a závažnější témata jsou vhodné spíše celodenní nebo víkendové semináře, které nabízím pravidelně každý měsíc.

Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze je vhodné dát mi předem informace o závažnějších zdravotních či psychických potížích, se kterými jste v péči lékařů, a také o těhotenství.

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách zde:
http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://janpeterka.cz/podminky_kurzy.htm

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Přijďte prosím 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás a na naší společnou práci a posuny.

Jan Peterka
Pracuji s metodami „Rodinných konstelací“ a "Klíč k životu"
Využívám Čínskou astrologii, kosmologii, Feng Ren Shui, I-ťing...

O lektorovi

  • Jan Peterka

    Již několik let nabízím kurzy osobního rozvoje a sebepoznání jako jsou rodinné konstelace, Klíč k životu, Reki a další. Také pracuji s lidmi formou individuálních terapií a osobních konzultací. Častými tématy naší práce jsou ...

    více informací o lektorovi