13/9 středa MAITREA

Radikální upřímnost - ukázkový večer

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Zažijte sami sebe v přirozené podobě bez předstírání a strachu. Být upřímný k sobě i k druhým, komunikovat autenticky a dopředu se nebát možných zranění má celou řadu výhod, které se projeví v ozdravení našich vztahů, včetně vztahu k sobě samému.
  • Datum: 13.9.2017
  • Čas: 18:30 - 20:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: Sebastian James, 602 333 801

Úvodní večer umožní účastníkům zažít a vyzkoušet, jak vypadá radikálně upřímná komunikace a jaké z ní plynou výhody pro mezilidské vztahy i duševní zdraví. Seminář obsahuje praktické ukázky a cvičení, jejichž přínos si můžete okamžitě na místě vyhodnotit. Prostor je také pro diskusi a dotazy všeho druhu.

Radikální upřímnost je zábavnější a zdravější alternativou ke "konvenčnímu" lhaní, zatajování a předstírání, které zažíváme všude kolem nás - často i v našich rodinách a dalších osobních vztazích. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát zezačátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

Více informací o workshopech, včetně zkušeností účastníků, najdete na www.radikalniuprimnost.cz.

O lektorovi

  • Sebastian James

    Jsem psycholog a akreditovaný psychoterapeut. Absolvoval jsem pětiletý výcvik v psychodynamické práci se skupinami, tříletý výcvik v systemické partnerské terapii a čtyřletý výcvik orientovaný na Gestalt terapii. Působím v privátní ...

    více informací o lektorovi