21/4 pátek MAITREA

Radikální upřímnost - ukázkový večer

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jedinečná příležitost zažít seminář Radikální upřímnost přímo s jejím zakladatelem. Zažijte sami sebe v přirozené podobě bez předstírání a strachu. Být upřímný k sobě i k druhým, komunikovat autenticky a dopředu se nebát možných zranění má celou řadu výhod.
 • Datum: 21.4.2017
 • Čas: 19 - 21 hod.
 • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
 • Cena: 450 Kč při platbě předem (na místě 550 Kč)
 • Kontakt: Sebastian James, 602 333 801

Úvodní večer umožní účastníkům zažít a vyzkoušet, jak vypadá radikálně upřímná komunikace a jaké z ní plynou výhody pro mezilidské vztahy i duševní zdraví. Seminář obsahuje praktické ukázky a cvičení, jejichž přínos si můžete okamžitě na místě vyhodnotit. Prostor je také pro diskusi a dotazy všeho druhu.

Radikální upřímnost je zábavnější a zdravější alternativou ke "konvenčnímu" lhaní, zatajování a předstírání, které zažíváme všude kolem nás - často i v našich rodinách a dalších osobních vztazích. Ač se otevření větší upřímnosti může někomu zdát ze začátku příliš riskantní či nepatřičné, ve skutečnosti věci zpravidla dopadnou mnohem lépe, než jsme očekávali.

O lektorovi

 • Brad Blanton

  Narodil se v roce 1940. Vystudoval psychologii a většinu svého života působil jako psychoterapeut ve Washingtonu D.C.. Považuje se za experta na lhaní a zvládání stresu. Pořádá workshopy zaměřené na mezilidskou upřímnost. Je autorem ...

  více informací o lektorovi
 • Sebastian James

  Jsem psycholog a akreditovaný psychoterapeut. Absolvoval jsem pětiletý výcvik v psychodynamické práci se skupinami, tříletý výcvik v systemické partnerské terapii a čtyřletý výcvik orientovaný na Gestalt terapii. Působím v privátní ...

  více informací o lektorovi