7/8 úterý MAITREA

PROČ POŘÁD S NĚČÍM BOJOVAT?

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konstelačně-zážitkový večer o boji na mnoha úrovních. Častým odmítáním a potlačováním se ocitáme v cyklu opakujících se vzorců. Nahlédneme na témata rodinné, zdravotní, společenské i spirituální války a budeme hledat způsoby, jak tyto konflikty ukončit a usmířit se.
  • Datum: 7.8.2018
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč do 31.7. (později 500 Kč)
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Možná, že jste si toho už všimli: Téměř nepřetržitě s něčím bojujeme. S rodiči a našimi dětmi, s bakteriemi a viry během různých nemocí, s partnerem či partnerkou, s nadřízenými a podřízenými v práci, nebo globálně s celým světem.

Pokud tento boj odmítneme a potlačíme naši agresivitu a hněv, staneme se „hodnými“, mohou rychle vypuknout nějaké auto-imunní reakce nebo alergie. Případně nám začne tolik lidí narušovat naše hranice, že z toho budeme zcela vyčerpaní.

Takže nyní, když Slunce stojí ve znamení ohnivého Lva, je nejlepší čas se na náš zarputilý boj podívat zblízka ... třeba skrz malé konstelace. Abychom si toho zbytku prázdnin mohli opravdu užít.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Co s sebou: zápisník a tužku, uzavíratelnou láhev na pití

O lektorovi