7/8 úterý MAITREA

PROČ A JAK MEDITOVAT aneb každodenní spiritualita

Konstelačně-zážitkový večer o kontemplaci, relaxaci a meditaci s praktickými ukázkami a návody různých druhů meditace, s příchutí jógy a „spirituálních“ konstelací...o naši schopnosti přijmout svět. Zcela a úplně.

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 7.8.2018
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč do 31.7. (později 500 Kč)
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Předtím, než jsem se před dvaceti lety pustil do konstelační práce, jsem trávil roky cestováním po světě a hledáním způsobu, jak nejen zklidnit můj „blíženecký“ rozum, ale především jak zažít mír v duši a snad i něco, co by se dalo nazvat spirituálním štěstím.

Mám za sebou výcvik vedoucího Oshových meditací, sedával jsem hodiny „s holí“ u druida Antona, odumírali mi nohy při cvičení zazenu. Dnes vím, co – alespoň pro mne – meditace je a co je jen jakási průprava, možná dokonce pouze trénování pevné vůle v hledání nepolevit.

Tento večer bude o souvislosti konstelací (potažmo terapie) a meditace, tedy schopnosti přijmout svět. Zcela a úplně.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Co s sebou: zápisník a tužku, uzavíratelnou láhev na pití

O lektorovi