27/10 středa MAITREA

Pro příštích sedm generací

Pozor tato akce již proběhla v roce 2010. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Nazpět sedm generací má každý z nás řadu předků. Ovlivňují naše současné životy? A co právě my, tady a teď můžeme udělat Pro příštích sedm generací?
  • Datum: 27.10.2010
  • Čas: 18.00-21.30
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 400 Kč (platba v hotovosti na místě 30min. před zahájením)
  • Kontakt: 725 783 506

Stařenky, moudré a zkušené ženy, měly v tradiční rodině nezastupitelnou roli. Bylo k nim vzhlíženo jako k ochránkyním tělesného i duševního blahobytu rodiny, respektive celého kmene.
Střežily moudrost a rituály, jež zprostředkovávaly rozkvět komunity, a dohlížely na společenský řád..

Koncem tohoto října se v Japonsku sejde Mezinárodní rada třinácti domorodých Babiček, žen z pěti kontinentřů,které zastupují globální společenství pro modlitbu, vzdělávání a léčení naší Matky Země, všech Jejích obyvatel, všech dětí a příštích sedmi generací.
Jestliže jste rovněž znepokojeni současným stavem naší Matky Země a likvidací domorodých tradic, přijďte podpořit nejen domorodé ženy, ale i své vlastní předky, formou společného sdílení.Pojďme společně uctít naše předky, uzdravit naše kořeny, zpevnit naše rodové linie a tím podpořit uzdravení naší modré planety.

Součástí programu je promítání jedinečného dokumentárního filmu režisérky Carole Hart, který ukazuje světovou pouť třinácti originálních a neodolatelných žen. Během vzájemných návštěv vidíme Babičky na kánoích v Amazonii i v turistickém autobuse na úzkých horských cestách. Když pak Babičky dorazí na místo, berou nás s sebou do svých vesnic, puebel a rezervací, takže můžeme být svědky živých tradic a obřadů, které oživují posvátnou moudrost babiček.

Přijďte se rovněž seznámit s českým projektem Pro příštích sedm generací - "Návrat důstojného příchodu člověka na svět", který bude na Mezinárodní radě v Japonsku, třinácti domorodým babičkám představen.
Více informací o tomto projektu najdete zde: http://luciegroverova.sweb.cz/projekt.htm

Instrukce pro účastníky:
Bubny, chřestidla či jiné hudební nástroje pro uctění předků a podporu Babiček jsou velmi vítány.
Budeme rovněž pracovat s intuitivní kresbou(není nutné umět kreslit), vezměte si sebou pastelky, voskovky, barevné bločky..cokoli čím se vám dobře kreslí.

O lektorovi