13/10-14/10 sobota - neděle MAITREA

PŘIJETÍ-ODPUŠTĚNÍ

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Klid a mír přichází s odpuštěním. Vláčíme s sebou balast minulosti a nedaří se nám najít lehkost bytí. Víkend plný Konstelací, cvičeních, rituálů a meditací.
  • Datum: 13.10.2018-14.10.2018
  • Čas: sobota 10-18; neděle 10-16
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 3 dnů před seminářem 2000,- kč (později 2.500,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Často je pro nás snazší obviňovat a hledat viníky pro to, co se nám stalo nebo se nám děje, než přijmout odpovědnost za svůj život. Trávíme velkou část života, zahořklostí, obviňováním, odsuzováním, rodičů, partnerů, osudu, Boha, nebo i sebe, že jsme to nezvládli. Pozor, děláme to i nevědomě! To nám ale nijak neprospívá. Pojďme najít jiný způsob, jak se k událostem minulosti postavit. Pojďme najít cestu přijetí, obohacení a poučení se, odpuštění, svobody a lehkosti bytí.

Jakákoliv forma účasti na semináři Rodinných konstelací bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na nás konstelace působí a obohacují nás. Nemohu vám stoprocentně zaručit, že budete mít během semináře vlastní rozestavění konstelace, záleží na počtu účastníků. O rozestavění se rozhoduje až v průběhu semináře.
Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze je vhodné dát mi předem informace o závažnějších zdravotních či psychických potížích, se kterými jste v péči lékařů, a také o těhotenství (tyto informace jsou důvěrné, nebudou bez vašeho souhlasu sdělovány ostatním účastníkům).

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách zde:
http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://janpeterka.cz/podminky_kurzy.htm

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Přijďte prosím 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás a na naší společnou práci a posuny.

Jan Peterka
Pracuji s metodami „Rodinných konstelací“ a "Klíč k životu"
Využívám Čínskou astrologii, kosmologii, Feng Ren Shui, I-ťing...

O lektorovi