8/6 úterý A centrum

Prenatální komunikace prostřednictvím kresby

Pozor tato akce již proběhla v roce 2010. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Době, kdy se dítě v lůně maminky považovalo za nevědoucí, nic neprožívající plod, už naštěstí odzvonilo. Znovu se vracíme k dávnému vědění, že život člověka začíná už v děloze. KRESBA je jeden ze způsobů jak už v tomto období můžeme se svým děťátkem komunikovat.
  • Datum: 8.6.2010
  • Čas: 16.00.hod -18.00.hod
  • Místo: A centrum,Vítkova 10, Praha 8 www.acentrum.eu
  • Cena: 370 kč(permanentkové vstupné 330)
  • Kontakt: 605 253 345, 224 811 190

Době, kdy se dítě v lůně maminky považovalo za nevědoucí, nic neprožívající plod, už naštěstí odzvonilo. Znovu se vracíme k dávnému vědění, že život člověka začíná už v děloze.
Už v tomto období můžeme se svým děťátkem různými způsoby komunikovat.
Jeden ze způsobů je KRESBA.
Co můžete čekat?
Uvolnění, zastavení se, sebepoznávání, vědomý kontakt s děťátkem prostřednictvím své intuitivní (automatické) kresby. Budete mít prostor myslet na sebe i dítě, vnímat své i jeho pocity a potřeby. Můžete se spojit také se svým vnitřním dítětem.
Jak to bude probíhat?
Budeme malovat pastelkami, pracovat s pocity svými i děťátka. Zaměříme se na některá konkrétní témata, která by mohla negativně ovlivňovat prostřednictvím Vás i Vaše děťátko.
Využijeme možnost společného sdílení, nejen kresbou, ale i povídáním v kruhu žen.
Tento druh kresby je vhodný pro všechny, není tedy podmínkou umět malovat….ale chuť poznávat své možnosti, hrát si s tužkami, zastavit se na chvíli…. prostě vědomě BÝT v jiném stavu a využít toto jedinečné období života i jako možnost k práci na sobě.

Pastelky i čtvrtky na kreslení budou k dispozici a jsou včetně čaje součástí vstupného.Máte-li své oblíbené kreslící pomůcky, vezměte si je samozřejmě sebou.

O lektorovi