17/2-18/5 středa - středa MAITREA

Prenatální komunikace formou meditace - 4dílný kurz

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Naučte se navázat spojení se svým miminkem duchovně, duševně a intuitivně. Naučte se, jak o toto spojení dále pečovat a prohlubovat jej. Kurz se skládá ze čtyř navazujících bloků a zprostředkuje vám ucelený prožitek a informace k celému období od početí až do doby poporodní.
  • Datum: 17.2.2016-18.5.2016
  • Čas: 18.30-20.30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 950 Kč
  • Kontakt: Klára Florianová, +420 606 475 025

Představte si, že přicházíte z toho úžasného prostoru, kde vám nic nechybí, kde zažíváte samu sebe prostřednictvím přímého spojení s Univerzem, zažíváte bezpodmínečnou a všeobjímající lásku…a najednou putujete ke dvěma lidem, které nikdy nikdo neučil, jak s vámi komunikovat ani jak vás milovat, kteří vyrostli v nevědomém světě, kde se láska daruje jen „hodnému a poslušnému“… A teď si představte, že tuto matrici už nebudete předávat dál…

Seminář se skládá ze čtyř bloků(17.2., 16.3., 20.4., 18.5.), které tvoří ucelený prožitkový a informační cyklus od početí do doby poporodní. (Jednotlivé bloky lze absolvovat i samostatně). Přihlášením se na celý kurz ušetříte 250 Kč.

Prožitkový seminář stojí na dvou základních pilířích – meditační a přednáškové části.

V MEDITAČNÍ ČÁSTI si osvojíme základní způsob komunikace s děťátkem formou meditace, naučíme se vést aktivní vnitřní dialog, získávat odpovědi od svého děťátka, prožijeme několik spontánních i řízených meditací včetně vizualizace porodu.

PŘEDNÁŠKOVÁ ČÁST je založena na konkrétních zkušenostech získaných z regresních terapií při práci s klienty. Otevírá pohled především do duchovní roviny celého těhotenského a porodního procesu. Nabízí informace hluboce spirituálního charakteru zejména z pohledu inkarnující se dušičky – jak vnímá, na základě čeho, proč a jak se programuje a zaujímá nové postoje, které následně ovlivňují její další prožívání a život.

Cílem semináře je navázat spojení se svým miminkem na duchovní, duševní a intuitivní úrovni. Naučit se, jak o toto spojení dále pečovat a prohlubovat jej. Zjistit, co od nás naše miminko skutečně potřebuje? Z čeho má strach? Co se mu líbí a co se mu nelíbí? Cílem je též opustit strach z porodu, uvolnit se do mateřství a následně do rodičovství.

O lektorovi

  • Klára Florianová

    Alternativním metodám léčení a meditaci, kterým se věnuji již patnáctým rokem, mě dovedl můj vlastní příběh. „Nevyléčitelně“ jsem onemocněla a byla nucena hledat vlastní cestu k uzdravení. Tehdy mě zachránila regresní terapie ...

    více informací o lektorovi