12/7 úterý MAITREA

Přechodové rituály během našeho života

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Přednáškově-konstelační večer o tom, jak se přenést někam úplně jinam. Život je neustálý vývoj, nekončící cesta do neznáma. Čas od času ale překračujeme důležitou hranici, kterou nutno překročit vědomě. Nejlépe skrze přechodový rituál.
  • Datum: 12.7.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 4.7. (později 430 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Konstelace nás učí nejen nalézt své místo v rodině či jiných "celcích", ale i přechodům z jednoho období života do druhého. Dříve byly tyto pro náš vývoj nesmírně důležité přechody slaveny rituály, které nám v období přechodu napomáhaly nalézt sílu a vedení.

Dnes většina těchto rituálů z našeho života vymizela. Tento večer se pokusíme zrekonstruovat cyklus přechodových rituálů od narození až ke smrti a zjistit, jak bychom je mohli opět zažít jako pomoc na naší cestě.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi