11/10 čtvrtek MAITREA

Porod jako první společná cesta

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Vytvořte si pro svůj porod bezpečné prostředí pro sebe i pro své miminko tak, abyste si jej dokázali prožít jako první společnou cestu. Je mojí velkou radostí připravit vás na tyto vzácné okamžiky a podpořit vás v nich na emočně-energetické rovině.
 • Datum: 11.10.2018
 • Čas: 17.30 – 20.30 hod
 • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
 • Cena: 660 Kč/ 790 Kč pro pár. Více informací v popisu semináře
 • Kontakt: Eva Kopasová, 724581873

Seminář je určen pro těhotné ženy i nastávající táty, kdy se společně můžete připravit na porod a jako pár si jej společně prožít a vytvořit nové hlubší pouto mezi sebou. A pro muže je moc fajn, když umí dopředu, jak může svoji ženě a svému děťátku pomoct a oba je podpořit. Bude umět být o krok napřed a bude mít pocit smysluplné blízkosti ke své ženě i svému rodícímu se dítěti. Také vás provedu meditací Porodu, díky které se budete umět na něj naladit jako na oceánskou vlnu, kterou se můžete připravovat snadněji projít.

Naučíte se důležitou masáž a stimulaci při porodu, která opečovává, zlepšuje flexibilitu svalů, zmírňuje napětí a snižuje pocit bolestivosti. Spolu s květovými esencemi vám bude pomáhat vitalizovat vaše tělo i mysl, emočně vás uvolní, poskytne vám pocit podpory a pomůže vám porod prožít s důvěrou v sebe sama a v moudrost přírody. Masáž vás také podpoří v tom, abyste se mohli aktivně zúčastnit procesu příchodu svého děťátka a byly spolu s partnerem v intenzívním kontaktu po celý čas a mohli se všichni tři více soustředit na sebe navzájem.

Porod je jedinečný okamžik. To, jakým způsobem porod proběhne, se promítá i do pozdějšího vztahu maminky a jejího dítěte, a dokonce i do vztahu ženy k sobě samotné. Je velmi prospěšné se na něj co nejvíce vědomě připravit a naučit se důležité možnosti, které vám pomohou tímto jedinečným procesem zrození projít.

Vaše hluboké vnitřní spojení s miminkem ve vašem lůně vás povede ke vzájemné dohodě vaší první společné cesty:

 • Relaxace Stromu Života a meditace Porodu
 • Masáž a důležitá stimulace vitální energie
 • Porod a „hormonální koktejl lásky“ podle Dr. M. Odenta
 • Podpora kontrakcí i úleva od bolestivých zad
 • Emoční podpora při porodu & květové esence s vůní
 • Placenta – zapomenutá součást novorozeně

Délka lekce: 3 x 60 min (s krátkými pauzami). Skladba lekce: teoretická část, praktické ukázky a nácvik.

Co si sebou přinést: pohodlné oblečení, větší šátek jako podložku pod sebe, psací potřeby a dobrou náladu.

Cena: 670 Kč/ 900 Kč pro pár. Součástí ceny je voňavá květová esence (za zvýhodněnou cenu 250,- Kč) a materiály s obsahem důležitých částí přednášek a přehledem masáží, které se naučíte.

Pro závazné přihlášení prosím platbu provést předem převodem na: Číslo účtu: 115-2162410247/0100, Variabilní symbol: datum semináře ve tvaru DD.MM.ROK. Do zprávy pro příjemce uveďte: vaše jméno + Maitrea.

Kontakt: Eva Kopasová, MT: 724 581 873, evka@zrozeni.com, www.zrozeni.com,

O lektorovi

 • Eva Kopasová

  Je pro mě potěšením přinášet nové pohledy a ukazovat nové cesty a možnosti. Již 13 let působím v oblasti porodnictví a cítím, že právě v období zrodu nového života a celého dění kolem něj je velice důležité přinášet nové ...

  více informací o lektorovi