25/5 středa MAITREA

Polarita mezi mužem a ženou - řešení problémů ve vztahu

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Chceme-li harmonický vztah mezi mužem a ženou, je nutno vzít v potaz jistou základní "disharmonii" - totiž zohlednit fakt, že se ryzí mužský a ryzí ženský princip nikdy nebudou navzájem chápat. Mužský princip bude chtít rozumět ženskému a ženský zase bude chtít mužský princip cítit. To je ona základní polarita, která může vést k úžasnému přitahování se, ale taky k nekonečným hádkám. Východisko z konfliktů a zdánlivě zoufalých partnerských situací je jednoduché - najít v sobě "tu druhou půlku", procítit a porozumět ji a pak pochopit, co se vlastně v partnerství děje.
  • Datum: 25.5.2011
  • Čas: 18,00 - 21,00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč (celá platba předem na účet)
  • Kontakt: 725 783 506

Konstelační večery s Janem Bílým: to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání – všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme.

O lektorovi