11/8-12/8 sobota - neděle MAITREA

PLÁN DUŠE – kdo jsem? Proč jsem tady?

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Rodíme se s nějakým záměrem, něco prožít, naučit se... , je to plán naší duše. Přijďte si připomenout to, kdo jste a proč jste tady. Žijete v souladu sami se sebou, se svojí duší? Nebo už jste z okolí přijali nějaké to „Měl(a) bys!“
  • Datum: 11.8.2018-12.8.2018
  • Čas: sobota 10-18; neděle 10-16
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 3 dnů před seminářem 2000,- kč (později 2.500,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Já sám se už několik let postupně zbavuji různých převzatých „Měl bych...“, které jsem si nechal vnutit ze svého okolí. Naše okolí (samozřejmě to někde děláme i my) si chce zjednodušit svůj život nebo se vyhnout různým výzvám a tak na nás tlačilo a tlačí, abychom zapadli do jejich obrazu. Často z pozice síly. Naši rodiče na nás, my zase na naše děti a podobně. Díky tomu jsme každý z nás někde ztratili kontakt s naší přirozeností, protože jsme jako děti neměli sílu těmto tlakům vzdorovat, báli jsme se, nechtěli jsme upadnout do nemilosti.
Vytvořili jsem si tak falešné představy o sobě a to se dál projevuje v různých oblastech našeho života. U někoho více a u někoho méně. V určitém věku, často díky nějaké životní krizi, začneme hledat kdo jsme a co je smyslem našeho bytí, jaká je naše cesta a tak podobně. Často už musíme vyhledat nějakou pomoc, protože se jedná o věci nevědomé, hluboce potlačené a není možné se k nim dostat skrze rozumovou část. Takovou pomocí může být i tento seminář. S pomocí konstelací, astrologie a jiných technik si tyto nevědomé programy, přesvědčení a bloky zvědomíte a tak s nimi můžete začít něco dělat, transformovat je.

Budeme pracovat s RODINNÝMI KONSTELACEMI a s ASTROLOGIÍ, konkrétně s Astrotypem, ze kterého se dají vyčíst energie a potenciál člověka a jeho životní cesty, vypočítáme ho z data a času vašeho narození (čas se dá zjistit v porodnici nebo na matrice).
Jakákoliv forma účasti na semináři Rodinných konstelací bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na nás konstelace působí a obohacují nás. O rozestavění vlastní konstelace se žádá až v průběhu semináře. Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze mne předem informujte, pokud máte nějaká závažnější zdravotní či psychické potíže, se kterými jste v péči lékařů. Upozorněte mne také v případě těhotenství.

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách zde:
http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

JEDNA ÚČASTNICE K SEMINÁŘI O ASTROTYPU napsala:
„Každopádně mě osobně můj Astrotyp hodně uklidnil, protože jak jsem dle výpočtu zjistila, tak jsem plná jinu, a to mám být pasivní, což v životě opravdu jsem, jenže jsem se někdy až úporně snažila být aktivní a za tu pasivitu jsem si vždycky nadávala, a najednou vím, že to bylo správně, že mi pasivita a plynutí přinese daleko lepší výsledky a ještě mě to nevyčerpá. Nevěřil bys, jak až moc mě to uklidnilo.“

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://janpeterka.cz/podminky_kurzy.htm

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Přijďte prosím 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás a na naše společné zážitky a posuny.

Jan Peterka

Pracuji s metodami „Rodinných konstelací“ a "Klíč k životu"
Využívám Čínskou astrologii, kosmologii, Feng Ren Shui, I-ťing...

O lektorovi