11/8-12/8 sobota - neděle MAITREA

PLÁN DUŠE – kdo jsem? Proč jsem tady?

Rodíme se s nějakým záměrem, něco prožít, naučit se... , je to plán naší duše. Pokusíme se rozpomenout si na to, kdo jsme a proč jsme tady. Budeme pracovat s konstelacemi a dalšími technikami.

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 11.8.2018-12.8.2018
  • Čas: sobota 10-18; neděle 10-16
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 3 dnů před seminářem 2000,- kč (později 2.500,-)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Není to povinné, ale výhodou bude, pokud mi před seminářem zašlete svůj datum a čas narození (čas se dá zjistit v porodnici nebo na matrice). Můžeme tak využít váš Astrotyp, který obsahuje plán vaší duše. Někteří lidé mají svůj plán poměrně jasně nastavený a jiní si zase ponechali velký prostor pro rozhodování, jakým směrem se budou ubírat. Někdo si svůj život naplánoval hodně intenzivní často spojený s velkým osobním posunem a jiný si přišel jen tak užívat si. Jak to máte vy? Jak poznáme, že žijeme v souladu se svojí duší, se svým záměrem? Během semináře využijeme různé techniky, které pomáhají dostat se pod povrch naší mysli, strachů a pochybností. Pokusíme se rozpomenout si na naše hlubší záměry, na hlubší smysl našeho bytí, tady na zemi, v tomto životě.

Jakákoliv forma účasti na semináři Rodinných konstelací bývá přínosná. Můžete mít vlastní rozestavění, stát v rolích zástupců nebo být pouze v roli diváka. Ve všech formách účasti na nás konstelace působí a obohacují nás. Nemohu vám stoprocentně zaručit, že budete mít během semináře vlastní rozestavění konstelace, záleží na počtu účastníků. O rozestavění se rozhoduje až v průběhu semináře.
Pro účast na konstelacích nepotřebujete mít nějaké zvláštní vlastnosti nebo schopnosti, zvládne to každý. Pouze je vhodné dát mi předem informace o závažnějších zdravotních či psychických potížích, se kterými jste v péči lékařů, a také o těhotenství (tyto informace jsou důvěrné, nebudou bez vašeho souhlasu sdělovány ostatním účastníkům).

Více informací o konstelacích naleznete na mých stránkách zde:
http://www.janpeterka.cz/konstelace.htm

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY: http://janpeterka.cz/podminky_kurzy.htm

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici boty na přezutí, ale někdo má raději své vlastní. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Přijďte prosím 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.

Těším se na vás a na naší společnou práci a posuny.

Jan Peterka
Pracuji s metodami „Rodinných konstelací“ a "Klíč k životu"
Využívám Čínskou astrologii, kosmologii, Feng Ren Shui, I-ťing...

O lektorovi