21/5 čtvrtek Doudlebská 4

Pjér la Šé´z - Lidská bytost a mechanický Systém

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Další výjimečné setkání s psychoterapeutem, divadelníkem, muzikantem a spisovatelem Pjérem la Šé´zem, tentokrát o jedinci v systému. Lidská bytost nalézá těžiště své existence v Srdci. Naproti tomu existuje v našem světě ještě cosi, co označujeme jako Systém.
  • Datum: 21.5.2015
  • Čas: 18:00 - 20:00
  • Místo: Doudlebská 4, Praha 4
  • Cena: 250
  • Kontakt: Petra Zemanová, 777 340 362

Další výjimečné setkání s psychoterapeutem, divadelníkem, muzikantem a spisovatelem Pjérem la Šé´zem, tentokrát o jedinci v systému.

Lidská bytost nalézá těžiště své existence v Srdci. Naproti tomu existuje v našem světě ještě cosi, co označujeme jako Systém.

Zatímco Srdce je v neustálém spojení s Přítomností, Systém pramení v Egu, tudíž v konceptech milulosti a projektech budoucnosti, tudíž je především zaměřen na kontrolu a restrikci.

V současném světě můžeme často nabývat dojmu, že je již zcela ovládnut Systémem, který navíc získává globalizační charakter.

Může se v takovém světě vůbec najít místo pro realizaci lidské bytosti? Můžeme otevřít a udržet své srdce otevřené uprostřed bezcitného systému? A není to přímá cesta do ústavu choromyslných? Na podobné otázky zkusíme zaměřit svou pozornost.

Nutná rezervace míst předem!
Přátelé, nezapomeňte si rezervovat místo předem na tel.: 777 340 362 nebo mailem na petra@dajanapraha.cz. Místo budete mít rezervované, až pokud Vám přijde potvrzovací mail s číslem účtu a Vy zaplatíte vstupné.
Platba předem je kvůli malé kapacitě Dajány a častým absencím přihlášených lidí. Díky za pochopení.

O lektorovi

  • Pjér la Šéz

    Pjér la Šé'z - provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadla Vizita a v představeních Čtyři ...

    více informací o lektorovi