21/8 středa MAITREA

PERLA ŽENSTVÍ

Pozor tato akce již proběhla v roce 2013. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
…a z mořské pěny se zrodila Venuše. Zrodila se Láska. Zrodila se Žena…
  • Datum: 21.8.2013
  • Čas: 18.30 - 21.30 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 500 Kč
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Pravá PERLA je vzácná a jedinečná. Krásná a dokonalá ve své nedokonalosti. I když má každá Perla jiný původ, tvar i barvu, vyzařuje tajemné vnitřní světlo. Stejně jako Žena. Jakou barvu má Vaše vnitřní „Perla ženství“? Přijímáte s láskou svou odlišnost a nedokonalost? Tak, aby Vaše jedinečné vnitřní světlo mohlo jasně zářit?

Náš ženský večer začneme očistnou meditací s napojením na ženský střed – zdroj ženské síly. Naladíte se na něj a uvědomíte si, v jakém je stavu, co od Vás potřebuje a co Vám může přinést. S pomocí symbolů vykládacích karet budete vnímat své pocity a uvědomovat si své postoje k tématu večera. Jemným energetickým cvičením je harmonicky vyrovnáme tak, abyste získaly to, co potřebujete k podpoře a rozkvětu zdroje Vašeho ženství. Zakončíme ladící meditací s ukotvením záměru. Jako dárek si odnesete Kartu ženství, kterou si vyberete.

Maximální počet žen: 15

O lektorovi

  • Lucie Navarová

    Baví mě lidské příběhy – vyslechla jsem jich spoustu a nepřestávají mě fascinovat. Před 13 lety se mi na 2 minuty zastavilo srdce. Poté se můj život obrátil vzhůru nohama. Nastudovala jsem, co se dalo, prošla všemi možnými terapiemi ...

    více informací o lektorovi