29/3 úterý MAITREA

Peníze, pořád jen peníze!

Pozor tato akce již proběhla v roce 2016. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Přednáškově-konstelační večer o tom, jak a čím naplnit nejen peněženku, ale i svůj život. Proč je peněz téměř vždy tak málo, ačkoliv, jak víme, je centrální banky tisknou jak o závod? Co jsou to peněžní přesvědčení? A jaký je rozdíl mezi dostatkem a přebytkem peněz?
  • Datum: 29.3.2016
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 21.3. (později 430 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Ať už jste bankéř, duchovně zaměřený člověk nebo dokonce bretharián - peníze prostě v našem životě hrají stále (ještě) velkou roli. A ve většině případů se nám jich nedostává.

Tento večer se nejprve v přednášce a poté v malých konstelacích podíváme na to, proč tomu tak je. Seznámíme se s peněžními přesvědčeními a s tím, jak v našem životě fungují. A nakonec se odvážíme skrze tak zvanou globální konstelaci odpovědět na jednoduchou otázku: Opravdu nejsou k penězům žádné alternativy?

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálená našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan Bílý jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi