29/10 čtvrtek MAITREA

Peníze: Jak a proč vůbec být bohatý?

Pozor tato akce již proběhla v roce 2015. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Konstelačně-přednáškový večer o hojnosti, která není vyjádřena částkou na bankovním účtu. Nebo snad ano? Musíme totiž nejdříve vyřešit otázku, co přesně nám brání v onom pocitu hojnosti, který léčí veškerý nedostatek.
  • Datum: 29.10.2015
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 350 Kč při platbě do 19.10. (později 430 Kč)
  • Kontakt: 725 783 506, seminare@maitrea.cz

V tomto večerním setkání se budeme zaobírat nejen tím, jak mít tolik peněz, kolik vnímáme jako dostatek, ale i co pro nás peníze znamenají a do čeho je smysluplné je investovat. Ale nejdříve musíme vyřešit otázku, co přesně nám brání v onom pocitu hojnosti, který léčí veškerý nedostatek.

Peněžní přesvědčení na nás působí z našeho podvědomí a ovlivňují tak náš každodenní život - ať je nám to příjemné nebo ne. Zdědili jsme je od našich předků nebo jsme si je vytvořili během dětství a dospívání. Tato přesvědčení je možné za jistých okolností změnit a tím „pootevřít kohoutek s penězi“. Ale co pak? Znamená víc peněz také větší štěstí nebo intenzivnější pocit hojnosti v životě?

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

A ačkoliv se některá témata večerů zdají na první pohled poněkud vzdálené našim každodenním potřebám a problémům, odhaluje Jan jejich přímé působení na to, co neustále prožíváme a s čím se potýkáme.

Večery jsou doplněny malými konstelacemi.

O lektorovi