31/5-4/6 středa - neděle MAITREA

ODVAHA ŽÍT SVŮJ ŽIVOT! - Poznej své dary a životní poslání

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Dostaň se ze sevření svých bolestných omezení. Vykroč do života lásky a radosti daleko za hranicí svých představ. Objev své talenty, svou inteligenci, svůj vnitřní zdroj léčení a nastartuj nový život - šťastný, zdravý a svobodný!
  • Datum: 31.5.2017-4.6.2017
  • Čas: St, čt, pá, so, ne: 9.30-17.00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 5 500 Kč při platbě do 12.5. (později 6 500 Kč)
  • Kontakt: Jakub Moulis, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Tento kurz je určen pro každého, kdo chce být šťastný. Nepotřebujete žádné předpoklady a kvalifikace – kromě lásky k životu, opravdovosti a odvahy sdílet svůj příběh s druhými. A také vůli ponořit se do hlubin vašeho Já – tak můžete přijít k pochopení a realizaci sama sebe!

Můžete nalézt a poznat své skutečné Já a když to uděláte, stane se zázrak: Vykročíte do života lásky a radosti daleko za hranicí vašich představ.

Na počátku našeho života jsme si vybrali, jaký dar přinese světu. Často se to ve spirituální filozofii nazývá účelem života nebo životní misí a přetaví se do našeho ústředního, velkého talentu…Tento talent je zpravidla sociální, protože sociální aspekt je v nás hluboce zakořeněný, jsme bytostmi lásky.

Paradoxem je, že na tento svůj zásadní talent zapomínáme. Když jej znovu v dospělosti najdeme, ohromně nás to posílí.

Naše osobnost je tou jedinou limitací, která nás brzdí. Omezení se skládá ze všech negativních přesvědčení, ze kterých jsme si seskládali skutečný život. Naše mysl, složená z přesvědčení a vzorců, nad námi totálně dominuje a utlačuje a maže naši skutečnou úžasnou povahu a talent.

Máte možnost pochopit a vystoupit ze své omezující osobnosti. To je jedním ze středobodů domorodé americké šamanské teorie osobnosti, kterou budeme na tomto kurzu objevovat.

Abychom pochopili, jakou roli hraje univerzální životní energie pro náš charakter, budeme zkoumat enneagramový systém Georgije Ivanoviče Gurdžijeva. Budeme hravě přistupovat ke staroindickému čakrovému systému sedmi inteligencí umístěných podél páteře a studovat starý mystický systém sedmi paprsků na fyzické úrovni.

Středa – neděle (5 dní), 9.30-17.00 hod

1.den: Objev svou osobnost – a odvaž se jít “za”: realizuj svou skutečnou podstatu!
2.den: Láska a sexualita – dva základní zdroje našeho života
3.den: Tvůj charakter
4.den: Tvůj největší talent a poslání tvého života
5.den: Dostat se “za” – splyň se svou božskou podstatou, staň se láskou a radostí, buď vědomým. Je čas stát se tím, kým se chceš stát.

Poznámka:
Na tomto kurzu budeme používat nezbytné metody a techniky mající vliv na duševní stav a vědomí, jako je holotropní dýchání, terapie časové osy, práci s tělem (bodywork), intenzivní psychodynamickou psychoterapii. Pokud máte závažné mentální problémy či nemoci, nebo pokud užíváte nějaká psychofarmaka, potřebujeme to vědět před začátkem kurzu. V tomto případě si vyžádáme souhlas vašeho lékaře s účastí na našem kurzu.

Metody, které používáme, nevyvolávají vedlejší účinky, ale mohou zesílit životní krizi. Buďte si prosím vědomi své zranitelnosti a dejte nám vědět v případě, že máte speciální potřeby, abychom se o vás mohli patřičně postarat.

---------------------------------------------

Ohlasy účastníků:

"Prožitek může každému přinést pocit osvobození od představ, kterými si často komplikujeme život. Pocit svobody, svobodného se nadechnutí a dotek lásky. Co mám víc říct." - Karel

"Jasnost a ostrost odpovědí Sorena. Jednoduchost a účelnost, bez zbytečné omáčky. Pohled, jaký mi zatím nikdo nebyl schopný ukázat." - David

"Úžas nad způsobem, kterým Soren pracuje: bezprostřednost, hluboký klid, lehkost, hravost. Od prvního okamžiku jsem cítila, že jsem pozvána a vtažena na cestu k uskutečnění“ skoku“, který jsem udělala. Prožila jsem sebe. Sorena cítím jako svého učitele, partnera a průvodce na duchovní cestě. Děkuji, že jsem měla šanci se s ním setkat. Těším se na další setkání." - Milada

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

O lektorovi

  • Janu (Søren Ventegodt)

    Janu (Søren Ventegodt) pochází z Dánska a strávil více než 20 let praxe jako holistický lékař, psycholog a sexuolog. Je autorem více než 20 knih a 250 vědeckých článků. Své dlouholeté znalosti v oblasti medicíny lehce propojuje s ...

    více informací o lektorovi