19/12 středa MAITREA

ODKLÁDÁM NEPOTŘEBNÉ - Žít radostněji a v lehkosti

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Zážitkový večer s neobvyklou meditací “Gibberish”. Vyzkoušíte si, že meditovat není seriózní záležitost, ale naopak je to snadné a zábavné. Přijďte načerpat nové síly a prosvětlit své dny.
  • Datum: 19.12.2018
  • Čas: 18:00-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 380 Kč do 30.11./ později 450 Kč
  • Kontakt: Sandipa M Simová, 775 696 361

Během tohoto večera se naučíte techniku, kterou můžete praktikovat ve svém každodenním životě, a která vás osvobodí od urputných myšlenek a obtěžujících emocí. Což vám dovolí vstoupit do prostoru, kde zažijete hlubokou relaxaci a osvěžující ticho. Načerpáte nové síly a dny se vám prosvětlí.

Meditace "Gibberish" je ideální před koncem roku, abychom odložili vše, co už si do nového roku nechceme s sebou brát. Ale zároveň může být každodenní “duševní sprchou”, která nás osvěží jako chladná sprcha v horkém létě.

Když se vám meditace, která vás provede do prostoru za myslí, bude líbit, dostanete pozvání na její intenzivnější formu, která bude následovat v příštích týdnech.

Na meditaci se připravíme pohybem, tancem, proto si vezměte pohodlné oblečení a dostatek tekutin.

O lektorovi

  • Prem Yatri

    Prem Yatri (Itálie) je sannyásinem od roku 1986. Již 30 let je součástí Osho meditační komunity v indické Puně (Osho International Meditation Resort), kde mnoho let žil po boku osvíceného mistra Osha a po jeho odchodu pokračoval v ...

    více informací o lektorovi