12/12 středa MAITREA

NARODIL SE KRISTUS PÁN - vnitřní dítě v nás

Konstelačně-přednáškový večer o tom, že každý z nás máme kdesi hluboko uvnitř sebe malé zářící dítě, které čeká, až s ním opět navážeme kontakt, aby nás mohlo učit bezstarostnosti, hře a laskavosti.

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 12.12.2018
  • Čas: 18-21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč do 5.12. (později 500 Kč)
  • Kontakt: Petra Zemanová, 725 783 506, seminare@maitrea.cz

Období zimního slunovratu je čas, kdy se každým rokem znovu rodí světlo, často v podobě „mýtického“ dítěte – ať už Hóra nebo Ježíška.

Když se v konstelacích navracíme do období našeho dětství, máme na vybranou. Můžeme se zabývat tím, co nám chybělo, našimi traumaty a zraněními a snad je i vyléčit. Ale lepší je objevit ono malé a zářící, veselé a hravé dítě, které je tam (a u každého z nás) ukryto a navázat s ním kontakt. Dovolit mu, aby nás naučilo, jak nebrat věci příliš vážně a jak si zařídit život jako velkou hru.

Přednáškové a konstelační večery s Janem Bílým

Na těchto večerech poskytuje Jan Bílý hluboký a mnohovrstevný pohled do různých oblastí našeho života. Vychází při tom ze své mnohaleté zkušenosti se systemickými konstelacemi, metody, která nám umožňuje vidět skryté souvislosti a rozpoznat zákonitosti, kterými se často nevědomky řídíme.

Ukázkové konstelace jsou stavěny podle aktuální dynamiky skupiny a uvážení lektora. Z tohoto důvodu není možné rezervovat si postavení vaší konstelace předem. Děkujeme za pochopení.

Co s sebou: zápisník a tužku, uzavíratelnou láhev na pití

O lektorovi