16/11-17/11 pátek - sobota MAITREA

Muž a žena pod peřinou

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Vzácný lektvar, který budete umět uvařit sami. A vždy, když se ho napijete, začnou se dít divy a kouzla. Tantra jako úžasný nástroj, kterým rozezníte rajskou harmonii vás dvou. Prožitky těla, které dále můžete prohlubovat za dveřmi svého domova.
  • Datum: 16.11.2018-17.11.2018
  • Čas: PÁ: 17:30 - 20:30 hod , SO: 10-17 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha
  • Cena: 1700 Kč do 9.11./ později 2100 Kč (pár 3100 Kč)
  • Kontakt: Nadiya /Jindřiška Jindrová, 721409387

V dnešní době si musíme dobře hlídat a umět si vytvořit vzácný čas pro sebe a svého partnera. Na nějaké obohacování někdy nezbyde ani chuť, přesto tolik toužíme po spojení s protějškem a po nevšedních zážitcích. Ne jen lítat z práce do práce, kolem dětí apod.

Pojďme se podívat pod pokličku tantry a ochutnat něco víc. Pochopit jak funguje mužské a ženské tělo a doma si pak hrát. Jak i v 10 minutách získat hlubší intimitu. Vychutnat si partnerův pohled do očí a to, že ví přesně, co nyní potřebujete.

Láska není jen o tom, že nakoupíme jídlo a postaráme se o děti. Je nutné se dobře starat také o naše spojení a prohlubovat ho, aby vydrželo roky a přitom jsme stále byli šťastní a spokojení. Informace a prožitky na tomto semináři vnesou do vašeho domova více pochopení, lásky a radostné sexuality.

Na semináři si ukážeme rozdíly v proudění sexuální (životní) síly v mužském a ženském těle, uvidíte i vtipné scénky, pochopíte, jak jednoduše zařadit koření radostné sexuality do polívky běžného života. Na pomůckách si také ukážeme části intimní masáže.

S sebou je vhodné pohodlné oblečení, lahev s pitím, připravené dotazy, sešit na poznámky.

Zvýhodněná cena za pár se týká jakéhokoli páru muž - žena (nemusíte tedy být nutně partneři, ale můžete přijít i jako kamarádi, či kolegové z práce).

O lektorovi