29/9 čtvrtek MAITREA

Money, money, money... jak a k čemu být bohatý

Pozor tato akce již proběhla v roce 2011. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Peněžní přesvědčení na nás působí z našeho podvědomí a ovlivňují tak náš každodenní život - ať je nám to příjemné nebo ne. Zdědili jsme je od našich předků nebo jsme si je vytvořili během dětství a dospívání. Tak například propil dědeček majetek a tím se stal "vyloučenou" osobou. Jenže cokoliv vylučujeme, vrací se oklikou zpátky do systému. Takže někdo z jeho vnuků se bude mermomocí snažit zbavit se majetku - a tím ho v rodině zastoupit. Tento večer bude o tom, jak se lze těchto "rodinných tajemství" dopídit a jakými rituály či konstelacemi je můžeme změnit. Ale nejen to. Podíváme se také na otázku, proč a na co vlastně chceme mít peníze a jak souvisí s pocitem hojnosti...
  • Datum: 29.9.2011
  • Čas: 18,00 - 21,00 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 300 Kč (celá platba předem na účet)
  • Kontakt: 725 783 506

Konstelační večery s Janem Bílým: to jsou večery, ve kterých pátráme po našem místě v rodině, ve vztahu, v práci a v podnikání – všude tam, kde jsme součástí nějakého systému. Jan přednáší o tématu, odpovídá na otázky a řeší malé či větší „případy“ z publika.
Součástí večerů jsou také konstelační cvičení a rituály, za pomoci kterých se dostáváme k pochopení a hlavně procítění toho, co nám dává sílu k akceptování nás takových, jakými jsme.

O lektorovi