22/3 středa MAITREA

Metoda "Klíč k životu" - přednáška s praktickou ukázkou

Pozor tato akce již proběhla v roce 2017. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
S metodou „Klíč k životu“ můžeme jemným, bezpečným a účinným způsobem pracovat na jakýchkoliv svých tématech a cíleně působit v energiích našeho současného života, porodu, těhotenství, početí, v generacích předků nebo v několika realitách univerza - zjednodušeně řečeno na úrovni duše.
  • Datum: 22.3.2017
  • Čas: 18 - 21 hod.
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: do 7 dnů před seminářem 400,-Kč (později 450,-Kč)
  • Kontakt: Jan Peterka, 603 802 527

Během večera vám představím tuto metodu, možnosti práce v individuální i skupinové terapii a také transformační výcvik „Klíč k životu“. Součástí večera bude přednáška, ukázka práce s Klíčem a tématicky zaměřená meditace.

Klíč k životu je česká metoda osobního rozvoje, kterou vyvinula PaedDr. Jana Nováková. S Klíčem je možné pracovat na jakémkoliv tématu, osobním, vztahovém, pracovním, zdravotním či jiném. Podle potřeby působíme v energiích současného života, porodu, těhotenství, početí, v generacích předků nebo v několika realitách univerza - zjednodušeně řečeno na úrovni duše. Potkáváme se s plánem naší duše, s tím, co jsme si do tohoto života přinesli jako svůj záměr a zkušenost. Díváme se na naše životní témata z hlubokých vnitřních úrovní, uvolňujeme zablokovanou energii a transformujeme jí dle nového záměru. Odkrýváme své staré vzorce chování, programy, přesvědčení, strachy či jiná omezení a získáváme tak možnost a příležitost je měnit, pokud máme tu potřebu. Při práci s Klíčem využíváme i podporu vyšších energií.

S klíčem k životu pracujeme buď formou individuálního sezení nebo i skupinově v rámci transformačního výcviku. Více informací o Klíči k životu naleznete na mých stránkách http://www.janpeterka.cz/klic.htm .

PŘIHLÁŠKA A PLATBA:
Přihlásit se můžete prostřednictvím online přihlášky (odkaz výše) nebo na níže uvedených kontaktech. Odesláním přihlášky vzniká nezávazná rezervace, která se stává závaznou zaplacením zálohy nebo celé částky kurzovného, podle instrukcí, které obdržíte mailem.

PODMÍNKY ÚČASTI, STORNO POMÍNKY:
http://www.maitrea.cz/podminky-pro-ucastniky
Přijďte prosím 10 minut před začátkem semináře, ať můžeme včas začít! Děkuji.

CO S SEBOU:
Na místě jsou k dispozici přezůvky, ale někdo má raději své vlastní. Do seminární místnosti je možné nosit pití pouze v uzavřených lahvích (možno koupit i na místě).

Máte-li nějaké otázky, bez obav se na mne obraťte.
Těším se na vás, na naší společnou práci a posuny a také na příjemné prostředí v Maitrei.

Jan Peterka
Kouč rodinných konstelací a metody "Klíč k životu"

603802527
jpeterka@cbox.cz
www.janpeterka.cz

O lektorovi