22/10 pondělí MAITREA

Meditační večery pro každého - INDIE

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes se spojíme s duší východu a s buddhismem.

Rezervujte si místo včas:

Přihláška online
  • Datum: 22.10.2018
  • Čas: 18:30 - 20:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 300 Kč předem na účet (350 Kč na místě)
  • Kontakt: Karolina Kučerová, 739350348

Moudrost starých kultur je předávána v poselstvích pro další generace. Pro druhé pololetí 2018 jsem pro Vás připravila meditační večery, kde se přiblížíme moudrosti dávných civilizací jako je starověký Egypt, Řecko a zahrnuji do toho i duchovně vzkvétající Indii. Zakončíme tuto sérii slovanskou mytologií - učení našich předků. K pochopení je třeba prožitku a uvědomění. Meditace je jedním z nástrojů, jak se spojit s vlastní duší a podniknout cestu poznání. Tyto témata na sebe nenavazují, lze se zúčastnit samostatně.

Meditace je cesta k harmonii, rovnováze, trpělivosti a koncentraci. Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl.

Vhodné i pro začátečníky a mírně pokročilé. Vnímání meditačních technik je pestrobarevné a já vás povedu dle svého vedení, které praktikuji již několik let.

Co vás čeká?

V první části zapojíme i tělo. Jsou zde prvky protahovacích jednoduchých cvičení a aktivní meditace spojených tak, abychom se nacítili a vnímali naše tělo v souvislostech. Jednoduše se ukotvíme a uvolníme. Vypustíme vše nepotřebné.

V druhé části se budeme věnovat dechovým cvičením, zpomalení naší mysli a hledání vnitřního klidu. Pomocí vizualizací, barev a dalších podnětů se budeme učit naší mysl směřovat určitým směrem tzv. technika zpřítomnění. Také se spojíme se svým vnitřním biorytmem. Získáme i vypovídající hodnotu o tom, co je pro nás v daný okamžik důležité a prospěšné.

Ve třetí části setkání se budeme věnovat vždy různé formě meditace a jinému tématu. To znamená, že na každém setkání budeme mít jiné téma, proto je možné docházet opakovaně nebo se účastnit pouze některých dnů.

Součástí tohoto společného sdílení budou i konzultace a doporučení, jak začlenit tyto techniky do svého života.

O lektorovi