5/11 středa MAITREA

Meditace, spiritualita, konstelace

Pozor tato akce již proběhla v roce 2008. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Jeden den, který prožiješ "tady a teď". Den, ve kterém si můžeš dovolit být totální, úplný, nevšední, ztřeštěný, úžasný, tichý, hluboký - den naplněný životem.
  • Datum: 5.11.2008
  • Čas: 9,30 - 18,00 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 1.100,- Kč
  • Kontakt: Alena Hloušková, 777302155

Spiritualita a schopnost přijímat to, co je, patří k základním pilířům osobního rozvoje. Ale nejen to. Ukazuje se stále jasněji, že spiritualita napomáhá i našemu podnikání, sociálním schopnostem a je nutná pro leadership (vůdcovství) a sebe-management.

Tento den bude naplněn vedenými neobyčejně účinnými meditacemi (mimo jiné od Osha), konstelačními cvičeními na téma "spiritualita" a společným sdílením zážitků na cestě osobního rozvoje.

Jeden den, který prožiješ "tady a teď". Den, ve kterém si můžeš dovolit být totální, úplný, nevšední, ztřeštěný, úžasný, tichý, hluboký - den naplněný životem. Neboť meditace není cesta ze světa ven, meditace směřuje do samé podstaty života. Do centra hurikánu, kde se nepohne ani vánek a kde je nebe průzračně modré a na dosah. Na této cestě nás bude podporovat úžasné prostředí a atmosféra "Domu Maitrea".

O lektorovi